Loading...

СБУ вилучила у контрабандистів 15 млн пачок цигарок

Служба безпеки України накрила злочинну групу, яка виготовляла підроблені сигарети і переправляла їх контрабандою в країни Євросоюзу, передає 1NEWS з посиланням на пресцентр СБУ.

Об этом сообщает Компромат ГРУЗокрема, зловмисники виробляли сигарети під виглядом відомих світових брендів, а також підробляли продукцію Винниківської тютюнової фабрики.


Учасники угруповання вирощували тютюн на покинутій фермі в Херсонській області, далі переправляли його в Одеську і Дніпропетровську область, де на двох лініях виробляли фальсифікат – щодня до 15 тисяч пачок. Готовий товар перевозили на склади в Закарпатті, після чого – везли контрабандою в країни ЄС.


У рамках слідчих дій правоохоронці виявили в чотирьох областях більше 1,5 мільйона пачок сигарет і майже 1,5 тонни готового до фасування тютюну. Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.28 та ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України.Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/sbu-vyluchyla-u-kontrabandystiv-15-mln-pachok-tsygarok.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP