Loading...

Китай будуть "карати" за коронавірус: Трамп зробив гучну заяву

Президент США Дональд Трамп заявив, що торговельна угода з Китаєм через пандемію коронавірусу відійшла на другий план і пригрозив Пекіну новими тарифами.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Коронавірус "підбирається" до Путіна: як змінюється ситуація в Україні і світі (оновлюється)


Про це повідомляє агентство Reuters.


Трамп додав, що його адміністрація розробила відповідні заходи в зв’язку зі спалахом COVID-19.


"Ми підписали торговельну угоду, по якій вони (Китай, — Апостроф) повинні були купувати, і вони насправді багато купували. Але тепер це стає вторинним по відношенню до того, що сталося з вірусом. Ситуація з вірусом просто неприйнятна", — сказав Трамп журналістам.


Йому поставили запитання, чи планує США припинити виплату своїх боргових зобов’язань як спосіб покарати Пекін, на що Трамп відповів: "Ну, я можу зробити це по-іншому. Я можу зробити те ж саме, але навіть за більшіі гроші, просто встановивши тарифи. Так що мені не потрібно цього робити".


Як повідомляв "Апостроф", штат Міссурі в США подав до суду на Китай, позивач в своїй заяві звинувачує країну в поширенні коронавірусу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/america/2020-05-01/kitay-budut-nakazyivat-za-koronavirus-tramp-sdelal-gromkoe-zayavlenie/195800”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP