Loading...

Зеленський хоче виголосити промову в Ізраїлі

Зеленський хоче виголосити промову в Ізраїлі

На цьому тижні, 22-23 січня президент України Володимир Зеленський відвідає Ізраїль.

Об этом сообщает http://frankivsk.top

Там візьме участь у церемонії, присвяченій 75-й річниці визволення Освенцима. Про це він заявив в інтерв’ю The Times of Israel.

’Найважливіше для кожної країни вшанувати пам’ять жертв Голокосту. Дуже важливо тут бути, незалежно від того, чи будемо ми (лідери країн — ред.) виступати з промовою чи ні. Особисто для мене не має значення, чи дали мені слово. Але так багато людей, які загинули в цій трагедії (Голокосту — ред.), були українськими євреями — починаючи з Бабиного Яру, де були страчені 150 тис. українських євреїв’, — заявив Зеленський.

Він нагадав, що за статистикою, кожен четвертий з євреїв, загиблих під час Голокосту, був українцем. Тому, наголосив Зеленський, для українців дуже важливо вшанувати пам’ять жертв цієї трагедії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дуда в Ізраїлі хоче виступити поряд із Путіним

’Тому я думаю, що було б справедливо, щоб президент України виступив з промовою. Я знаю, що у ізраїльської сторони інший формат; нас не запросили виступати з промовою. Але в будь-якому випадку я буду присутнім на цій церемонії’, — зазначив глава української держави.

Світовий форум пам’яті жертв Голокосту відбудеться 22-23 січня в Єрусалимі. Захід буде присвячений 75-й річниці звільнення нацистського концтабору Освенцим.

Раніше повідомлялося, що президент Польщі Анджей Дуда відмовився їхати в Єрусалим на Всесвітній форум пам’яті Голокосту, оскільки йому не дали права виступити з промовою.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/7576712/zelensjkiy-hoche-vigolositi-promovu-v-Izraili/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP