Loading...

У Кабміні розповіли, коли Рада може розглянути закон про ринок землі

У Кабміні розповіли, коли Рада може розглянути закон про ринок землі


Розгляд планується 14 січня

Об этом сообщает http://forumpolitika.org


Законопроект про ринок землі можуть розглянути у другому читанні в парламенті 14 січня.


Про це повідомив радник прем’єр-міністра з економічних питань Олексій Мушак в Facebook.


За його словами, розгляд земельного закону 2178-10 в парламенті розблоковано.


«За Регламентом текст до другого читання має бути поданий за 10 днів до дати розгляду. Тільки що порівняльна таблиця з’явилися на порталі ВР. Відповідно в перший пленарний день 14 січня парламент може проголосувати за земреформу», — написав він у соцмережі.


Мушак також проифнормировал, що до 6 сторінок законопроекту було подано 4018 поправок на 2528 сторінках, у тому числі понад 2000 з них стосується референдуму.


Верховна Рада 13 листопада 2019 року ухвалила у першому читанні законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення (№2178-10). Проєкт закону передбачає з 1 жовтня 2020 року скасування заборони на продаж землі. Згідно з документом, особами, які можуть набувати право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, є громадяни України, територіальні громади, держава, юридичні особи України та іноземні громадяни і особи без громадянства у разі набуття в порядку спадкування та з обов’язком відчужити ділянку впродовж року.


17-18 грудня аграрії України вийшли на акції протесту проти запуску ринку землі.


Раніше Президент Зеленський заявляв, що рішення про право продажу іноземцям землі сільськогосподарського призначення буде ухвалено лише після всеукраїнського референдуму.


Нагадаємо, Кабмін схвалив законопроєкт про Нацкомісію в сфері транспорту.


Як повідомлялося, у Раді зареєстрували законопроєкт про накопичувальну пенсійну систему.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/u-kabmini-rozpovili-koli-rada-mozhe-rozglyanuti-zakon-pro-rinok-zemli-650623.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Дмитрий Фирташ: неприкосновенный олигарх для любой власти Кто такой Владимир Родин и что делает для Зеленского? Собянин и рейдеры безнаказанно терроризируют проект «Народный гараж» Как подставные фирмы Леонида Шаймана Леонида Печатникова Богдан  276-ФЗ 155-ФЗ 149-ФЗ Ермак Денис Фирташа «отцепили» от АТО Дзиґа Ярослав Рущишин Азиатское вредневековье. Кенеса Ракишева четвертовали за позор семье Тасмагамбетова Кенес Ракишев под ударом. Назарбаев не простил олигарху предательство Анатолий Редер и чартерные связи Юрий Яковенко Косинский Слуцкер митрополит Єпифаній (Думенко) Філарет (Денисенко) Баядера Нечитайло СМИ  брифинг  ГСИН Trump und die dunklen Geschäfte im Glasturm Друзья Путина - бенефициары московской башни Трампа Толкунова Валентина Укупник Аркадий Главарь казахской мафии Патох Шодиев отмыл сотни миллионов - французкая полиция
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP