Loading...

Депутат Херсонської облради вимагав у працівників підприємства понад 200 тис. грн – поліція

Посадовця затримали під час незаконного отримання 100 тис. грн

Депутат Херсонської облради вимагав у співробітника підприємства понад 200 тис.₴ Про це 13 грудня повідомила пресслужба Головного управління Нацполіції.

За версією слідства, посадовець разом зі своїм родичем організував схему з "вибивання" із працівників власного підприємства боргів, яких не було. Спочатку учасники схеми нібито вимагали повернення 170 тис. грн, але потім сума "боргу" зросла до 214 тис.₴ За несплату вони погрожували "боржникам" фізичною розправою, користуючись зв’язками у кримінальному середовищі.

За даними поліції, посадовець у 1990-х був членом організованого злочинного угруповання "Сейлер", яке функціонувало у Криму і спеціалізувалося на скоєнні особливо тяжких злочинів.

У поліції зазначили, що для погашення частини "боргу" учасники схеми незаконно заволоділи двома автомобілями працівника.

Посадовця і його родича затримали під час отримання 100 тис.₴

Відкрито кримінальне провадження за ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-deputat-harkivskoji-oblradi-vimagav-u-pratsivnikiv-pidprijemstva-bilsh-200-tis-grn-politsija-1479190.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP