Loading...

Російські боксери влаштували демарш через рішення WADA

Глава Федерації боксу Росії (ФБР) Умар Кремльов заявив, що російські боксери відмовилися виступати на Олімпіаді в Токіо під нейтральним прапором.

"Хлопці просять через суди домогтися права виступати під прапором. Зараз потрібно подивитися на кроки ОКР і РУСАДА, але і ми самі проаналізуємо можливість оскарження цього рішення. Для нас найголовніше, щоб наші боксери виступали під прапором Росії і звучав наш гімн. Без цього немає сенсу в участі", – цитує Кремльова агентство Чемпіонат.

Збірна Росії з боксу

Збірна Росії з боксу

YouTube

Новини
"Мелодія та ганчірка": журналістка із США висміяла Росію через допінг-скандал

Керівник ФБР вважає, що Росія повинна спробувати домовитися зі Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA).

"Думаю, потрібно вийти на якусь угоду з WADA, щоб і Кубок світу, і чемпіонат Європи провести в Росії. Я багато разів говорив, що Росія є великою спортивною державою, усі турніри на території нашої країни проводяться на найвищому рівні", – додав він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, WADA відсторонило РФ від участі у великих міжнародних змаганнях на чотири найближчі роки.

Хто з ким зустрічається в українському спорті, дізнавайся у нас в Telegram!

Читайте всі новини по темі "допінговий скандал" на сайті "OBOZREVATEL".


Уникальное нафталановое масло, которое лечит псориаз, экзему, артриты, дерматиты и много других заболеваний, можно купить в Украине с доставкой на сайте http://onlinemedicus.com


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/box/rosijski-bokseri-vlashtuvali-demarsh-cherez-rishennya-wada.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP