Loading...

Міністр Гутцайт відповів на скандальні звинувачення борця Грицая

Вадим Гутцайт і Богдан Грицай — Міністр Гутцайт відповів на скандальні звинувачення борця Грицая
Вадим Гутцайт і Богдан Грицай
Фото із соцмереж


Урядовець їздив в Олімпійський коледж на іспекцію

Об этом сообщает Компромат вики


Борець вільного стилю Богдан Грицай звинуватив міністра молоді і спорту Вадима Гутцайта в потуранні рейдерам. Як повідомляв «Главком», на своєму Youtube-каналі Богдан згадав історію дворічної давнини, коли пан Гутцайт ще очолював Департамент молоді та спорту Київської міської державної адміністрації і прибув в Олімпійський коледж імені Івана Піддубного. Богдан, який є у навчальному закладі одночасно тренером-викладачем, стверджує, що Вадим Гутцайт відстоював інтереси осіб, які збиралися захопити коледж.


Спортсмен оприлюднив фрагмент відео, яке зняте з телефона. Гутцайт перепитує, з ким він спілкується, а дізнавшись, що Грицай є збірником України з вільної боротьби, обіцяє зателефонувати тодішньому наставникові національної команди Русланові Савлохову.


«Главком» звернувся до міністра спорту Вадима Гутцайта за коментарем і зв’язку з цими звинуваченнями.


«На сайті КМДА можна знайти розпорядження мера Віталія Кличка від 27 червня 2018 року про створення комісії з перевірки використання бюджетних коштів Олімпійським коледжем імені Піддубного (дивіться документ), — каже Вадим Гутцайт. – Це розпорядження було реакцією на звернення педагогічного та їхнє занепокоєння щодо керівництва коледжу.


До неї входив і я, як на той час директор Департаменту молоді та спорту, юристи, депутати Київради, представники педколективу коледжу, громадські організації. Власне, на цьому відео, комісія й інспектувала заклад. Але тоді керівництво коледжу не впустило комісію здійснити перевірку. Ми викликали поліцію і цей виклик, звісно, задокументований.


А що я сказав, що зателефоную Савлохову (тодішньому тренерові збірної України з вільної боротьби – «Главком»)? Так, бо я не знав з вигляду ні Грицая, ні ще одного хлопця, який був поряд і теж представився представником збірної з боротьби. Хотів запитати Руслана Сослановича, що то за борці».


Скан-копія листа від працівників коледжу коледжу імені Піддубного, на основі якої здійснювалася перевірка, теж є у вільному доступі. Звернення від 1 березня 2018 року підписали 47 осіб. Вказуючи на погані умови проживання та харчування студентів-спортсменів, у листі також зазначається, що директор коледжу Олексій Семенюшко станом на 2018 рік не мав диплома про вищу освіту та не відповідав кваліфікаційним вимогам.
Також у Мережі є звіт Рахункової палати за 2018 рік. Там сказано, що «…повністю втрачено контроль за станом розпорядження і використання об’єктів державної власності Олімпійським коледжем, чим спричинено високі корупційні ризики та ризики шахрайства при використанні майна та коштів державного бюджету»


Сам пан Семенюшко в інтерв’ю «Главкому» нещодавно стверджував, що економічну блокаду його закладові влаштували після того, як він разом з однодумцями зміг усунути старе керівництво тоді ще Республіканського вищого училища фізичної культури на чолі з Володимиром Тібабишевим.


«Через тодішнього міністра освіти Сергія Квіта ми добилися, щоб у нашому навчальному закладі вперше за весь час були проведені демократичні вибори, — говорив пан Семенюшко. – Було десять кандидатів і я переміг, отримавши 88,8% голосів від представників викладацького складу. При цьому ректор Університету фізичної культури і спорту Євгеній Імас, людина Бориса Колеснікова, яка знищувала український хокей і за стільки років не здатна вивчити української мови, зустрічався зі мною, пропонував компромісний варіант. «Льоша, зачєм тєбє еті вибори? Контракт на п’ять лєт я тєбє і так подпішу», — казав. Але ми наполягали, щоб процедура була дотримана. З того часу коледжу влаштували економічну блокаду, постійно обмежують фінансування. То не дивно, адже я перекрив чимало темних схем, які в обхід держави функціонували роками».


Читайте також: Привид Табачника: чинна влада збирається ліквідувати один з небагатьох спортивних осередків українства

Джерело статті: “https://glavcom.ua/sport/news/sportsmen-proti-uryadovcya-ministr-gutcayt-vidpoviv-na-skandalni-zvinuvachennya-borcya-gricaya-682559.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Мишустина Владлена Бах Томас Антонов Александр Урин Матвей Странные цепочки «дочек» «Газпрома» Кто «крышует» одесского рейдера Григория Трипульского «Припрятанное» жжет «карман» Варшавскому Gremm Group «потекла» активами Прилипнет не к нам: что говорит спикер Закдумы Хабаровского края за закрытыми дверями или когда он попадёт в санкционные списки? Вячеслав Моше Кантор: как живётся с хуцпой Как семейка Абильманова отмывается от крови Сергея Клеменьева и уходит от уголовной ответственности? Кирсан Илюмжинов - шахматный вор и криминальный кидала Автомобильный «Major» становится «ближе» к земле Андрей Вихарев прячется в брянских лесах Шишкин Александр A Project Development Слюсарь Юрий Анатолий Бифов инвестировал похищенные госсредства в свои водочные заводы Пайсон Дмитрий Банкир Костин нашел лишний миллиард для рейдера Винокурова Чиновники попали в мафиозную паутину «Меркатора» Дамир Уфимский Как \"рейдер № 1\" Владимир Палихата захватывал ОАО \"НИИЭМИ\" Настя Рыбка — геополитический фактор Серийный педофил Гринда манит друзей Гены Петрова Как связаны Надежда Бартош и лотерейный король России Армен Саркисян \"Колокол\" Арашукова звонит по Узденову \"Тайники\" Али Узденова «Тыловые крысы» Минобороны?
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP