Loading...

Який громадський транспорт планують запустити 22 травня

Столична влада планує запуск громадського транспорту на п’ятницю, 22 травня.

Об этом сообщает Алексей Пивоваров

Про це розповів радник міського голови Києва Володимир Бондаренко.

“Сподіваємося, що транспорт відновить роботу 22 травня. Хоча повноцінно це буде 25 травня. Ми говоримо про комунальний транспорт, а не приватний – маршрутки. З того, що ми знаємо, ходили маршрутки “Київпастрансу”, людей туди пускали за перепустками. Підприємства також наймають транспорт, щоб розвозити співробітників”, – сказав він.

Також Бондаренко назвав умови для того, щоб запрацювало столичне метро.

“Ми готові до відкриття метро, але з обмеженнями. Це маски, дезінфекція, обмеження кількості людей у метро. Персоналу, щоб забезпечити це, достатньо. Але ми навряд чи зможемо пускати по 10 осіб у вагон, як у Китаї”, – сказав він.

Раніше в МОЗ заявили, що послаблення карантинних обмежень щодо роботи наземного громадського транспорту можуть почати діяти вже з 22 травня. При цьому жителів столиці вже попередили, що ТРЦ відновлять роботу після запуску метрополітену.Джерело статті: “http://factor-news.info/yakyj-gromadskyj-transport-planuyut-zapustyty-22-travnya/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP