Loading...

«Це турбота не про людей, а про свій рейтинг перед місцевими виборами»: заступник керівника ОП Трофімов про мера ЧеркасПерший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов заявив, що не вів жодного листування з міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це повідомляє Офіс президента.


«Переписка, яка нібито мала місце між мною та мером Черкас, — це повний фейк. Я не спілкуюся з людьми в такій манері взагалі. На поширених у медіа фото — не мій телефон, мій месенджер виглядає не так. Там навіть моє фото явно взяте з інтернету», — зазначив Трофімов.
За його словами, передчасне зняття карантинних обмежень на місцях — це турбота не про людей та бізнес, а про свої політичні рейтинги перед місцевими виборами.


Він додав, що стурбований тим, як «подібні фейкові новини так швидко та легко розходяться у ЗМІ». За словами Трофімова, такі інформаційні «вкиди» можуть бути частиною політичних технологій, які набирають обертів перед місцевими виборами.


«Використовують ЗМІ для просування себе, надання резонансності своєму прізвищу та підвищення свого рейтингу. І спекулюють на питанні зняття карантинних обмежень, оскільки розуміють, що люди хочуть якнайшвидше повернутися до звичного життя», — зауважив він.


Перший заступник керівника ОП наголосив, що уряд вже ухвалив поетапний план послаблення карантинних обмежень, якого потрібно дотримуватися. А передчасне зняття карантину може коштувати людських життів.


«Такі самовільні дії місцевої влади — це не турбота про людей і місцевий бізнес. Це турбота про свій рейтинг і подальшу політичну кар’єру. Якщо у міських голів є предметні пропозиції щодо допомоги місцевому бізнесу — завжди можна сконтактуватися з прем’єр-міністром, з представниками уряду та запропонувати своє бачення щодо деяких послаблень за умови дотримання всіх санітарних норм. Але з боку міського голови Черкас ми таких дій не побачили», — резюмував Трофімов.


Раніше мер Черкас Анатолій Бондаренко повідомив, що отримав повідомлення з погрозами від першого заступника керівника Офісу президента Сергія Трофімова. В ОП заявили, що Трофімов не спілкувався з Бондаренком, а «міський голова, вочевидь, став жертвою банального пранку».


Джерело статті: “https://informator.press/tse-turbota-ne-pro-liudey-a-pro-sviy-reytynh-pered-mistsevymy-vyboramy-zastupnyk-kerivnyka-op-trofimov-pro-mera-cherkas/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP