Loading...

Мега кладовище біля аеропорту Бориспіль — афера на мільйон могил

26 вересня 2021 понад півтори тисячі жителів сіл Мартусівка, Петропавлівське, Гора та Вишеньки Бориспільського району  вийшли на протест проти скандального будівництва приватного цвинтаря з крематорієм площею 250 га між селами Мартусівка та Петропавлівське, що на Бориспільщині.

Шокуючу новину про будівництво приватного цвинтаря на 1 мільйон місць, що за площею буде дорівнювати майже площі аеропорту «Бориспіль» разом із терміналами та злітно-посадковими смугами і більшою за село Мартусівка, жителі сіл дізнались зовсім нещодавно. Старт цьому проекту, як виявилось, надала Бориспільська РДА.

Люди обурились діями Бориспільської РДА, що затвердила план потайки, навіть не виставляючи його на публічне обговорення та готові відстоювати право на нормальне життя з чистим повітрям, ґрунтовими водами та родючою землею. Про те, що влада підготувала  «сюрприз» у вигляді «тихих сусідів» та цілорічно працюючого крематорію, місцеві мешканці дізнались тільки після того, як «інвестори» кладовища почали встановлювати межові знаки під подвір’ями мешканців

та завозити будівельні вагончики, встановлюючи їх прямо посеред поля з кукурудзою.

«Нас навіть ніхто з влади не запитав, чи хочемо ми жити біля найбільшого в Україні цвинтаря на нашій території, на який будуть звозити померлих киян, чи хочемо ми дихати шкідливими формальдегідами від працюючого крематорію та пити отруєну воду, бо в районі немає централізованого водопостачання і всі підземні води з кладовища будуть у нас в колодязях. Владі зовсім наплювати, що завдяки такому сусідству наші села вимруть через хвороби. Для них найважливіше відстояти приватний бізнес на мільйони доларів.» — зазначають обурені діями влади мешканці Бориспільщини.

«Ми не розуміємо, чому на родючих землях замість, наприклад, агропідприємства, влада хоче засіяти землю трупами?» — лютують мешканці.

За словами мітингувальників, вони готові до кардинальних дій, аби відстоювати свої законні права. Тому мешканці висунули вимоги до Бориспільської РДА скликати позачергове засідання аби скасувати рішення про затвердження проекту та ініціювали звернення до прокуратури щодо незаконних дій чиновників.

vyboranema.in.ua

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
5 млрд Уральский аферист Рустам Гильфанов нахимичил на 2 Внимание ЦРУ! Вексельберг «выкупил» Ольховика и Вайнзихера Седых Анатолий Тайная сторона российского шоу-бизнеса Рюмин криминального значения и кеш с Ленэнерго Кондрашов Станислав Дмитриевич пытается придать забвению свою уголовную биографию Алексей Гордеев потянет за собой Гусева? «Мертвые души» «Россетей» Тевфик Ариф - биография и компромат VIP-билеты на Лепса…» Чем заняты в МВД вместо расследования махинаций Роскомснаббанка и пирамиды «Золотой запас» «Рестораны Худайнатов выбивает деньги для Сечина Oleg Boyko against Solntsevsky Сергей Горшков неоднозначный Alex Weinstein и судимый Лавент Комаха Алексей Тимофей Кургин включил \"непроливайку\" Евгений Ольхович с близким другом Максимом Русаковым прокачали \"Россети\" на 35 млрд руб. старые трубы и думские выборы депутата Кетеван Хараидзе Кровавый уголовник Нисанов Год Семёнович заинтересовал правоохранительные органы: выйдет ли он сухим из воды на этот раз? Депутат Госдумы от Калининградской области Александр Ярошук владеет домом в Республике Беларусь Биньямин Нетаниягу призвал артестовать Артура Ересько за кражу недвижимости еврейской общины Губернатор Мособласти Андрей Воробьев выдал дочь Екатерину замуж за сына банкира Типикина Олег Чеславський та Сергій Куценко здійснюють тиск на Музей на Поштовій площі в місті Києві Автором документа с фармстратегией Минпромторга оказался менеджер Biocad Владимир Крупчак «выдаивает» Архангельскую область в оффшоры Консультанта по \"распилу\" вызывали? Геннадий Семигин - компромат и криминал Потапов Александр
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP