Loading...

23 вересня 2021 року співробітники ДБР засвітилися в замовному обшуку у Вишеньках

23 вересня 2021 року у селі Вишеньки Бориспільського району співробітники ДБР за підтримки озброєного спецназу ДБР винесли з житлового будинку та завантажили у транспортний засіб 20 коробок з комп’ютерною технікою.

За інформацією від джерел цього ресурсу, так званим обшуком керував Олексій Дон — слідчий київського теруправління ДБР.

Коли на місце так званих слідчих дій прибули журналісти, виявилося, що правоохоронці вилучили техніку, що знаходилася в будинку особи, яка не значилася в ухвалі суду.

У присутності адвокатів і медійника жінка — господарка дому — заявила про зникнення документів на будинок. У такий спосіб ДБРівці вилучили документи та вивезли у невідомому напрямку.

Постає запитання: що саме змусило співробітників ДБР зважитися на кричущі порушення закону?

Як стало відомо, стежки ведуть до такого собі Романа Лазарука — у минулому інженера компанії «МТС». Саме там Лазарук познайомився з фахівцем з питань безпеки Мариною.

Вони уклали шлюб, звільнилися з роботи і стали на слизьку доріжку правопорушень.

Найулюбленішим заняттям парочки стало шахрайство з кредитними картками.

За деякою інформацією, аферисти знайшли собі «дах» в СБУ, а впродовж останніх семи років Роман і Марина Лазаруки придбали дві квартири в елітному будинку на Печерську, а на своїх родичів записали готель, ресторан і сотні гектарів землі.

На певному етапі Роман Лазарук розпочав новий бізнес і запросив у партнери свого знайомого пана «Л».

Останній надав у спільну справу комп’ютерну техніку, втім, досить швидко зрозумів, що опинився в одній компанії з шахраями.

Саме Л повідомив у нацполіцію про махінації, що їх здійснювали Лазаруки.

За інформацією від адвоката, поліція Київської області у березні 2021 року законним чином вилучила у Лазаруків техніку і повернула «Л».

Згодом це «залізо» опинилося в тому будинку, куди 23 вересня прибув спецназ ДБР.

До цього, слідчі ДБР звинуватили поліціянтів у перевищенні повноважень через повернення техніки власникові.

На сьогодні, у діях ДБР яскраво простежується замовне втручання, а ймовірними замовниками незаконного обшуку є Роман і Марина Лазаруки.

Постраждала особа готує заяву в

Реєстрі замовних справ

для наступної перевірки та відстеження інформації протиправних дій співробітників Державного бюро розслідувань.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
5 млрд Уральский аферист Рустам Гильфанов нахимичил на 2 Внимание ЦРУ! Вексельберг «выкупил» Ольховика и Вайнзихера Седых Анатолий Тайная сторона российского шоу-бизнеса Рюмин криминального значения и кеш с Ленэнерго Кондрашов Станислав Дмитриевич пытается придать забвению свою уголовную биографию Алексей Гордеев потянет за собой Гусева? «Мертвые души» «Россетей» Тевфик Ариф - биография и компромат VIP-билеты на Лепса…» Чем заняты в МВД вместо расследования махинаций Роскомснаббанка и пирамиды «Золотой запас» «Рестораны Худайнатов выбивает деньги для Сечина Oleg Boyko against Solntsevsky Сергей Горшков неоднозначный Alex Weinstein и судимый Лавент Комаха Алексей Тимофей Кургин включил \"непроливайку\" Евгений Ольхович с близким другом Максимом Русаковым прокачали \"Россети\" на 35 млрд руб. старые трубы и думские выборы депутата Кетеван Хараидзе Кровавый уголовник Нисанов Год Семёнович заинтересовал правоохранительные органы: выйдет ли он сухим из воды на этот раз? Депутат Госдумы от Калининградской области Александр Ярошук владеет домом в Республике Беларусь Биньямин Нетаниягу призвал артестовать Артура Ересько за кражу недвижимости еврейской общины Губернатор Мособласти Андрей Воробьев выдал дочь Екатерину замуж за сына банкира Типикина Олег Чеславський та Сергій Куценко здійснюють тиск на Музей на Поштовій площі в місті Києві Автором документа с фармстратегией Минпромторга оказался менеджер Biocad Владимир Крупчак «выдаивает» Архангельскую область в оффшоры Консультанта по \"распилу\" вызывали? Геннадий Семигин - компромат и криминал Потапов Александр
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP