Loading...

Чиновникам, які торгували місцями для поховання на столичних кладовищах і були викриті СБУ, оголошено про підозру

За матеріалами Служби безпеки України заступнику директора спеціалізованого комунального підприємства «Спецкомбінат ПКПО» та директору одного із столичних комерційних підприємств оголошено про підозру. 
Посадовці  організували схему вимагання хабарів за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Схема діяла більш як півтора року. Суми хабарів коливалися від 3 до 50 тисяч доларів США за місце залежно від району розташування.
Наприклад, «найбюджетніше» провести у останню путь на Лісовому кладовищі – від $3 тисяч, за Військове кладовище на Дорогожичах треба викласти вже від $15 тисяч. А для багатих клієнтів – Байкове кладовище, тут ціна за місце вже сягала від $45 тисяч.


На «ціноутворення» впливали навіть такі деталі, як вбрання, в якому до них приходили клієнти, та автомобілі, на яких вони приїжджали. Чим дорожчі авто і туфлі, тим більше зможе заплатити клієнт.
У протиправній схемі ділки використовували «шифровану» мову, відому лише членам оборудки. Місце на кладовищі для одного померлого називали однокімнатною квартирою, для двох – двокімнатною.
Діяли усі учасники схеми дуже обережно. Інформація про клієнтів та небіжчиків  ретельно перевірялася. І якщо хтось викликав хоч найменшу підозру, у послугах було відмовлено.
Вимаганням грошей за «послуги» займалися двоє посередників-киян, які представлялися працівниками столичних кладовищ. Насправді ж один з них – приватний підприємець, інший – безробітний.  
За інформацією спецслужби, грошові потоки від вимагачів осідали у високих чиновницьких кабінетах місцевої влади і сягали сотень тисяч гривень. У липні цього року Служба безпеки України викрила цю протиправну схему.
Наразі заступнику директора комунального підприємства оголошено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Директор комерційного підприємства відповідатиме перед законом за ч. 5 ст. 27 (посібництво) та  ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших причетних до протиправної діяльності осіб.
Викриття корупційної схеми проводили співробітники Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області спільно зі слідчими Головного управління Національної поліції у м. Києві та за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

https://m.facebook.com

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Казинец Леонид Иванов Валерий Антипина Наталья Саркози Патох Всемогущий Загадочный бельгийско-казахский бизнесмен и его воображаемые друзья — Назарбаев Винокуров Александр Семёнович: зять Лаврова тянет награбленное в оффшоры Ирина Долозина и подковерные «скрутки» НДС: удивительная история Миллиардера Михальченко «закрыли» за воровство церковных раритетов? Раскрыты денежные схемы брата губернатора Воробьёва Золотов vs Навальный: почему директор Росгвардии пошел по пути Усманова «Ферзь» из «Сколково» возьмется за автомат? «Комбинатор» Евгений Ройтман выходит на поиски «богатенького Буратино» Кто стоит за новым директором «Ленфильма»? Сын беглого авторитета Андрея Вихарева не платит налоги и завоёвывает гордуму Екатеринбурга Мисак Хидирян зачищает интернет в надежде спастись от санкций СНБО В Париже для управделами президента не разложили диван Олександр Перцовський Барбул Павел Алексеевич открыл фейковый стартап на наворованное в украинской армии Гордеев поставил крестника на Орел? Мацола Андрей Николаевич: спонсор российских террористов Чиновник или госолигарх? Павел Ливинский запутался в «Россетях» Кто такой Шодиев Фаттах Каюмович? Биография и досье «Дымовая завеса» Мельниченко ВЭБ получил ЦСКА. Что важно знать о самой крупной футбольной сделке принес \"распил\" почтальон Печкин Это я Александр Геннадьевич и Игорь Валерьевич дерутся из-за денег Гущин Юрий Флоридан
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP