Loading...

Робота в кайф: Наркозалежні очолюють державні підприємства України.

Робота в кайф: Наркозалежні очолюють державні підприємства України.

У Києві на залізничному вокзалі затримали громадянина України з контрабандною партією кокаїну.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановили, що житель Київської області незаконно ввіз на територію України з країни Європейського Союзу близько 350 г кокаїну. Далі залізничним сполученням "Львів-Київ" чоловік перевіз наркотичний засіб до центрального вокзалу Києва, де його затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

"Вартість вилученого наркотичного засобу становить близько 50 тис. доларів", - йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання про повідомлення чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України, та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

При затримані у громадянина, окрім наркотиків, також був виявлений список замовників «зілля». Серед інших, в списку виявились люди з «верхівки влади» та керівники великих державних підприємств.

До прикладу, серед замовників був міністр інфраструктури Владислав Криклій, та його товариш та підлеглий, заступник Генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку міжнародного аеропорту «Бориспіль» Георгій Зубко.

Дана інформація не стала сенсаційною, так як в ЗМІ вже досить давно обговорювали тему вживання наркотиків міністром, та його товаришами.

Багато підлеглих Георгія Зубко добре знали про його залежність від наркотиків. Їх керівник «під кайфом» підписував будь-які документи. І деякі цим користувались.


Періодично, при зустрічах с Криклієм, вони, зачинившись в кабінеті, приймали наркотики разом. Після цього Георгій Зубко говорив підлеглим, що до нього прийшли геніальні ідеї щодо розвитку аеропорту «Бориспіль», і лише через це варто «нюхати».

 Але, нажаль, наркотики впливають інакше. Значно небезпечніше, ніж просто «геніальні ідеї». Зрозуміло, що залежність від психоактивних речовин (наркотиків) — це дуже важке хронічне захворювання. І що б позбавитися цієї залежності, потрібна не лише велика сила волі, але й підтримка і розуміння оточуючих його людей. Бо людина, яка давно і регулярно їх приймає, не може, не лише адекватно мислити, але і, як в даному випадку, призвести до катастрофічних наслідків. 

Адже, аеропорт «Бориспіль» це режимний об’єкт, і керівники його підрозділів мають доступ не лише до державної таємниці, а і до інформації, що прямо впливає на безпеку. Безпеку, як перших осіб держави, що користуються авіатранспортом, так і до загальнодержавної безпеки.

Було б правильно і логічно, при призначені на посаду в такі режимні підприємства, проводити тест на вживання наркотиків. Але, нажаль у тих, хто може приймати такі правила, самі мабуть мають «рильце в білому».

Від редакції. 

Дуже сподіваємось, що служби, які відповідають за безпеку в нашій країні, приймуть до уваги зазначену інформацію та проведуть незалежну та неупереджену перевірку викладених фактів, і прозвітують перед суспільством, щодо результатів такої перевірки.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP