Loading...

Україна піднялась на 7 сходинок у рейтингу економічних свобод

У рейтингу економічних свобод за підсумками 2020 року Україна піднялася на 7 позицій та посіла 127 місце, що знаходиться між Джибуті й Мавританією.

Об этом сообщает Политика ЮА

Про це свідчать дані Індексу економічної свободи, який склала Heritage Foundation.

Загальний показник України становить 56,2 пункта з можливих 100 — на 1,3 пункта більше за минулорічний показник. Зазначається, що це найнижчий результат серед 45 країн регіону Європи та є нижчим за середній показник як регіону, так і світу.

Автори індексу зазначають, що для подальшого покращення економічної свободи країні слід продовжувати покращувати законодавство щодо інвестицій. Також звертається увага на потребу у впровадженні судової реформи, ефективність судової системи — це один із двох факторів, що в Україні погіршилися впродовж 2020 року.

Щодо правової сфери у дослідженні йдеться про те, що присутній високий рівень недовіри до системи через корумпованість судів, а також “занепокоєння викликає корупція на держпідприємствах”.

Зазначимо, що Індекс економічної свободи розраховується за 12 показниками, розбитими на чотири категорії: ефективність права, регуляторна ефективність, діяльність влади і відкритість ринків.

Так, найнижчими показниками для України є фінансова свобода (30 балів), інвестиційна свобода (35 балів) та судова ефективність (41,1 балу).

Найкращі досягнення Україна показала щодо податкового тягаря (88,7 балу) та «фіскального здоров’я» (87,7 балу).

У регіональному рейтингу Україна знаходиться на сходинку нижче за Грецію (60,9 балу)Джерело статті: “https://factor-news.info/ukrayina-pidnyalas-na-7-shodynok-u-rejtyngu-ekonomichnyh-svobod/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Шевцова Татьяна Финский Максим Водка с газом Арашуковых-Бифова Левитин Игорь Игнатьев Михаил Алтушкин Игорь Петров Сергей Лебедев Александр Хахалева Елена Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Долина жизни Алексея Бирюкова Попытка «Мираторга» номер пять Американец Виктор Бударин – хуже Цапков Тимофей Геннадьевич Кургин («Тимсон») Бизнес-лобби спикера Игоря Володина пошло ва-банк Бортников и Бастрыкин проконтролируют уголовное дело ОПГ депутатов Вихаревых Краснов Ясинов Обид Шаймиев Минтимер Щерба Анна Миклушевский Владимир Гудков Геннадий Жукова Дарья где промываются коррупционные деньги «Вентром» - завод-пустышка Марина Сечина обвинила Алексея Ананьева в рейдерстве Бастрыкин втихаря стал чешским бизнесменом ШАФРАНные контракты Тайчера «Саботажник» из РЖД
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP