Loading...

Аваков: Порошенко міг припинити заробляння "п’ятою колоною" десятків мільйонів доларів. Він цього не зробив. Можливо, про це скажуть слідчі

Аваков: Треба або ухвалювати рішення радикально, або це має дуже поганий вигляд

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в інтерв’ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону розповів, що за п’ятого президента України Петра Порошенка наявна у країні "п’ята колона" змогла заробити великі гроші і на них фінансувала засоби масової інформації.

Об этом сообщает ПОЛИТМИКС

"Я просто говорю про факти. Ось є факт: шановний Петро Олексійович [Порошенко] міг тоді консолідуватися з нашою командою і припинити ситуацію, щоб "п’ята колона" не заробляла десятки мільйонів доларів, на які потім фінансувала існування цієї колони в нас тут, у країні. [...] Він цього не зробив. Знову ж таки, є різні версії. Знаєте, можливо, не час про це говорити, а можливо, час. А можливо, про це скажуть усе-таки слідчі", – припустив глава МВС.

За словами міністра, 2018 року на Раду національної безпеки з подання колишньої парламентської фракції "Народний фронт" винесли санкції щодо закриття двох телеканалів – NewsOne і "112 Україна".

"Я уважно відкрив течку і подивився запропоновані матеріали – і побачив, що сталася цікава метаморфоза: збиралися щодо одного, а пропонували інший проєкт рішення трішки. Ми очікували бачити там матеріали щодо NewsOne і "112-го", а несподівано я, гортаючи документи, побачив, що матеріалів щодо "112-го" і NewsOne немає: їх скерували на доопрацювання, – а там вискочив телеканал "Наш". Там була дещо інша структура власності, ніж зараз. [... ] І я тоді запитав: "Скажіть: ми навмисно намагаємося вирішити цей конфлікт на користь [народного депутата від "Опозиційної платформи – За життя" Віктора] Медведчука, задаючи шкоди каналам [українського бізнесмена Ріната] Ахметова? Ви дійсно хочете, щоб РНБО зараз на своєму засіданні почала займатися саме підіграванням тій чи іншій групі? На мій погляд, треба або ухвалювати рішення радикально, або це має дуже поганий вигляд". На що Петро Олексійович сказав: "Так, так, так, так..." На кшталт "не хвилюйтеся, не скандальте, розберімося, відкладімо все, перевірмо... СБУ, наведіть різкість", – тощо", – навів подробиці Аваков.

Міністр зізнався, що йому було прикро чути кілька днів тому, коли попередній президент України сказав, що вітає нинішній склад СБУ і шкодує, що колишні працівники СБУ не могли йому надати таких матеріалів.

"Це неправда. Я особисто знаю, що СБУ і [колишній глава СБУ] Василь Грицак йому такі матеріали показували й надавали. І в нього було більш ніж достатньо підстав. Чому він цього не зробив тоді? Чому не ухвалив такого рішення? Напевно, у нього були свої резони. [...] Зеленський ухвалив рішення, яке серйозно нас захищає. Я вважаю, що це дуже добре. Коли президент сказав мені, що він готовий до такого рішення і вважає, що воно обґрунтоване й мотивоване, я перепитав навіть, кажу: "Ви точно маєте на увазі це саме?" – "Так, точно", – сказав Аваков.

Аваков: Коли я був нардепом, до мене Яценюк підійшов і каже: "Треба – на 10 днів підеш главою МВС". Сім років сиджу. Повний текст інтерв’ю Авакова Гордону

ВІДЕО
Відео: В гостях у Гордона / YouTube

Порошенка обрали головою держави 25 травня 2014 року в першому турі позачергових президентських виборів, які призначили після втечі із країни попереднього президента Віктора Януковича. Його підтримало 54,7% виборців.

На виборах президента України 2019 року Порошенко зазнав поразки. У другому турі його підтримало 24,45% виборців, 73,22% – віддали свої голоси за майбутнього главу держави Володимира Зеленського.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/avakov-poroshenko-mig-pripiniti-zarobljannja-p-jatoju-kolonoju-desjatkiv-miljoniv-dolariv-vin-tsogo-ne-zrobiv-mozhe-pro-tse-skazhut-slidchi-1542388.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Олег Бойко и криминализация концерна «ОЛБИ» Лотерейный туз из рукава Олега Бойко Компромат на Бойко Олега Викторовича Олег Бойко попал в налоговый рай на Мальте Шевцова Татьяна Финский Максим Водка с газом Арашуковых-Бифова Левитин Игорь Игнатьев Михаил Алтушкин Игорь Петров Сергей Лебедев Александр Хахалева Елена Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Долина жизни Алексея Бирюкова Попытка «Мираторга» номер пять Американец Виктор Бударин – хуже Цапков Тимофей Геннадьевич Кургин («Тимсон») Бизнес-лобби спикера Игоря Володина пошло ва-банк Бортников и Бастрыкин проконтролируют уголовное дело ОПГ депутатов Вихаревых Краснов Ясинов Обид Шаймиев Минтимер Щерба Анна Миклушевский Владимир Гудков Геннадий Жукова Дарья где промываются коррупционные деньги «Вентром» - завод-пустышка
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP