Loading...

Справа "басейна Ситника, що зник" розвалюється в суді - Олег Майборода

Гендиректор компанії "Укрбуд Девелопмент" Олег Майборода заявив, що кримінальною справою "про басейн, що зник" НАБУ намагалося схилити його до співпраці.

Об этом сообщает Информбюро


Про це він написав у Facebook, виклавши подробиці.


Детективи НАБУ звинувачують екс-головного архітектора Києва Сергія Ціловальника і Майбороду в змові і зловживанні владою або службовим становищем при отриманні містобудівної документації на будівництво житлового комплексу на вул. Антоновича в Києві. Звинувачення вважає, що в результаті їх дій для сусідньої школи не було побудовано басейн.


У той же час адвокати зазначають, що відсутні докази хоч якихось контактів, спілкування або знайомства Ціловальника з Майбородою, які вперше побачилися лише в суді. А в їх діях немає складу злочину, басейн будувати було неможливо в силу змін до законодавства, які були прийняті в 2011.


Сам Майборода вважає, що справу "сфабриковано НАБУ, щоб схилити його до співпраці в іншому кримінальному провадженні "про квартири Нацгвардії", де фігурують екснардеп Максим Микитась та екскомандувач Нацгвардією Юрій Аллеров.


"Це справа суто господарська, але, скориставшись внутрішньокорпоративним конфліктом в "Укрбуд Девелопмент", НАБУ спритно взяло в оборот Микитася, розкручуючи його на свідчення щодо мене та інших людей. Як потім сказав сам Ситник в одному з інтерв’ю — "обрали правильну тактику". А тактика ця полягала в тому, що Микитася "маринували" в СІЗО, поки він не пішов на співпрацю", — заявив Майборода.


Топ-менеджер "Укрбуду" зазначив, що НАБУ не зупинило навіть те, що Микитась планував розправиться з ним та іншими фігурантами справи. Про це "забули" і випустили його на волю.


Олег Майборода зазначає, що обвинувачення базується на нібито змові з Ціловальником, з яким він ніколи не контактував і не був знайомий, і "невстановленими особами".


"Прокурор стверджує, що проектна та інша документація затверджувалася якоюсь "невстановленою особою" замість директора ТОВ "Невірос" по моїй команді! Детективи НАБУ і пальцем не поворухнули, щоб знайти і допитати тих самих "невстановлених осіб" компанії, до діяльності якої я ніякого відношення не маю", — підкреслив він.


Раніше повідомлялося, що 2 лютого Вищий антикорупційний суд почав підготовче засідання "справи про басейн, що зник", в ході якого спливли нестиковки в розслідуванні НАБУ.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-02-25/delo-propavshego-bassejna-sytnika-razvalivaetsya-v-sude--oleg-majboroda/224086”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Индульгенция для «Россетей». Рюмин не по зубам главе ФАС Шаскольскому Цвинтар на мільйон могил Крематорій на родючих землях Ділки плюндрують Бориспільщину Громади проти крематорію Муров: чёрная тройка ПАО Россети Уголовник Барбул Павел Алексеевич переквалифицировался в стартапера Катала Шапран Сергей Валентинович из Alumeta Group и аферолюб Сергей Коробка из BRAZ Line — одно лицо Под личиной серого кардинала. Кто такой Патох Шодиев? «Технические» ошибки кущевской Фемиды: как прокурор и судья подчищали грехи перед апелляцией «Главный похоронщик». Пятым человеком на фото лидеров Солнцевской ОПГ оказался фигурант расследования Голунова Депутат Резник сдался Испании Заказчик убийства Вороненкова Кондрашов Станислав \"Отрицательные капиталы\" Валерия Ковалева Гудков Владимир Балло Анатолий Поторговаться и намыть. Права на 230 га намывных территорий продаются за долги Советник главы РЖД решил создать крупного железнодорожного оператора Суд дал условные сроки за реальные хищения в Эрмитаже Казань-Кипр-кокаин-уголь Начальника отдела из Минпромторга задержали по делу о крупных взятках Зюганов Леонид Роман Лазарук Замовний обшук Замовлення ДБР ДБР у Вишеньках Вишеньки идите к черту Патриарх отдыхает когда отставка ?
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP