Loading...

Гетманцев заявив, що рівень падіння ВВП в Україні менший, ніж у сусідів

Гетманцев вважає, що на сьогодні Україна має непогані шанси для розвитку

Падіння ВВП в Україні прогнозують на рівні 4,2–4,4%, заявив голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від "Слуги народу" Данило Гетманцев на брифінгу 15 лютого, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает МАРКЕТИНГ МИКС

"Падіння реального ВВП в Україні набагато менше, ніж у наших сусідів і в розвинених країнах світу. Якщо ми говоримо про Україну, то очікуємо падіння на рівні 4,2–4,4%. Нам пророкували падіння на рівні 8% від МВФ і на рівні 6% від нашого Національного банку", – пояснив депутат.

За інформацією Гетманцева, у європейських країнах фіксують падіння ВВП на рівні 6,4%.

"Падіння в Чехії – 6,8%, у Румунії – 5,3%, в Угорщині – 5,7%, у Словаччині – 6,3%. Таким чином, ми повинні розуміти, що, незважаючи на всі невдоволення, усі міфи та казки, які розповідають про економічний стан у нашій країні, ми пройшли цю кризу непогано", – констатував політик.

Для порівняння депутат навів дані за 2009 рік.

"Ми впали [за рівнем ВВП] більше за всі країни світу – на 14,8%. У 2014–2015 роках – на 15,8%, але сьогодні маємо непогані шанси для майбутнього розвитку", – запевнив він.

Про те, що Україна найм’якше з-поміж усіх європейських країн пережила економічну кризу, говорив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Країна втратила лише 4,5% ВВП, а цього року зростання економіки України буде більшим за 4,6%, говорив він.

У січні Світовий банк поліпшив прогноз зростання ВВП України 2021 року. На думку аналітиків банку, 2021 року економіка України зросте на 3%, 2022-го – на 3,1%.

За оцінками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, падіння ВВП України за підсумками I кварталу 2021 року може сягнути 3%.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/getmantsev-rahuje-riven-padinnja-vvp-v-ukrajini-menshe-nizh-u-susidiv-1540004.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Компромат на Бойко Олега Викторовича Олег Бойко попал в налоговый рай на Мальте Шевцова Татьяна Финский Максим Водка с газом Арашуковых-Бифова Левитин Игорь Игнатьев Михаил Алтушкин Игорь Петров Сергей Лебедев Александр Хахалева Елена Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Долина жизни Алексея Бирюкова Попытка «Мираторга» номер пять Американец Виктор Бударин – хуже Цапков Тимофей Геннадьевич Кургин («Тимсон») Бизнес-лобби спикера Игоря Володина пошло ва-банк Бортников и Бастрыкин проконтролируют уголовное дело ОПГ депутатов Вихаревых Краснов Ясинов Обид Шаймиев Минтимер Щерба Анна Миклушевский Владимир Гудков Геннадий Жукова Дарья где промываются коррупционные деньги «Вентром» - завод-пустышка Марина Сечина обвинила Алексея Ананьева в рейдерстве Бастрыкин втихаря стал чешским бизнесменом
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP