Loading...

Я ‒ не я, і хата не моя. Путін вперше прокоментував розслідування про свій палац

Путін вважає, що чутками про палац росіянам намагалися «промити мізки» — Я ‒ не я, і хата не моя. Путін вперше прокоментував розслідування про свій палац
Путін вважає, що чутками про палац росіянам намагалися «промити мізки»
Фото з відкритих джерел


Нічого з зазначеного там не належить і не належало ні мені, ні моїм родичам, – Путін

Об этом сообщает Russiangate


Президент Росії Володимир Путін вперше прокоментував розслідування про палац в Геленджику у Краснодарському краї. Про це повідомляють росЗМІ.

«Нічого з зазначеного там не належить і не належало ні мені, ні моїм родичам», ‒ сказав він під час онлайн-зустрічі зі студентами російських вузів на Тетянин день.

За словами російського президента, сам фільм про палац він не дивився через відсутність вільного часу, однак гортав відеопідбірку, яку йому приносили помічники.

Путін вважає, що чутками про палац росіянам намагалися «промити мізки».

Раніше прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков назвав публікації про палац «псевдовикриттями і інформаційними атаками», про які давно було відомо. Він також додав, що кожен, хто дивиться ці матеріали, повинен «включити голову» і кожен раз запитувати себе: «А до чого тут Путін?»

До цього Пєсков припускав, що головною метою публікацій є отримання грошей від громадян шахрайським чином.

Нагадаємо, у середині січня Фонд боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального оприлюднив розслідування про, так званий палац президента РФ Володимира Путіна під Геленджиком у Краснодарському краї, з сімома тисячами гектарів навколо палацу.

Як повідомлялося, Навальний повернувся у Росію 17 січня після лікування у Німеччині, його літак повернули із Внуково у Шереметьєво, потім його затримали на паспортному контролі.

Читайте більше:

  • Палац Путіна. Фонд Навального опублікував розслідування про шикарну «дачу» російського президентаДжерело статті: “https://glavcom.ua/news/ya-ne-ya-i-hata-ne-moya-putin-vpershe-prokomentuvav-rozsliduvannya-pro-sviy-palac-732556.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Индульгенция для «Россетей». Рюмин не по зубам главе ФАС Шаскольскому Цвинтар на мільйон могил Крематорій на родючих землях Ділки плюндрують Бориспільщину Громади проти крематорію Муров: чёрная тройка ПАО Россети Уголовник Барбул Павел Алексеевич переквалифицировался в стартапера Катала Шапран Сергей Валентинович из Alumeta Group и аферолюб Сергей Коробка из BRAZ Line — одно лицо Под личиной серого кардинала. Кто такой Патох Шодиев? «Технические» ошибки кущевской Фемиды: как прокурор и судья подчищали грехи перед апелляцией «Главный похоронщик». Пятым человеком на фото лидеров Солнцевской ОПГ оказался фигурант расследования Голунова Депутат Резник сдался Испании Заказчик убийства Вороненкова Кондрашов Станислав \"Отрицательные капиталы\" Валерия Ковалева Гудков Владимир Балло Анатолий Поторговаться и намыть. Права на 230 га намывных территорий продаются за долги Советник главы РЖД решил создать крупного железнодорожного оператора Суд дал условные сроки за реальные хищения в Эрмитаже Казань-Кипр-кокаин-уголь Начальника отдела из Минпромторга задержали по делу о крупных взятках Зюганов Леонид Роман Лазарук Замовний обшук Замовлення ДБР ДБР у Вишеньках Вишеньки идите к черту Патриарх отдыхает когда отставка ?
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP