Loading...

"Це ганьба". Уруський повідомив що в України немає на орбіті жодного супутника

Україна має два наносупутники студентів із Києва

На орбіті Землі немає жодного супутника України. Про це віцепрем’єр-міністр – міністр із питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський заявив "Радіо Свобода" в інтерв’ю, яке було опубліковано 5 грудня.

Об этом сообщает База компромата

"Я вважаю, для нашої держави ганьба! Тому що ми говоримо про велику космічну державу Україна, говоримо про те, що у нас є КБ "Південне", "Південмаш", а в кінцевому рахунку зараз не маємо жодного супутника на орбіті, крім двох наносупутників, які запустили студенти із КПІ ("Київського політехнічного інституту"."ГОРДОН") імені Сікорського", – сказав він.

За словами міністра, всі дані Україна отримує з іноземних супутників.

"Три роки у нас немає загальнодержавної космічної програми. Це вперше за всю історію України. Фінансується на сьогодні, щоб ви розуміли, 90 млн₴ Я думаю, що якщо би Андорра мала космічне агентство, то вони, напевне, більше виділяли б коштів, ніж Україна виділяє на розвиток космічної галузі", – заявив Уруський.

Він підкреслив, що на запуск супутника необхідно набагато менше ніж $50 млн.

"Зараз є проєкти хорошого супутника дистанційного зондування Землі разом із запуском можна вписуватися у €20–30 млн. Із хорошим розрізненням. Але не наш. Із нашими якимись елементами. Я тут є прихильником того, що космічна програма повинна бути вибудована так, що вона для інтересів нашого споживача. Це програма загальноукраїнська", – пояснив міністр.

Уруський вважає, що для цього "треба принципово підходи змінити".

Власного космодрому, з якого можна проводити запуски, в Україні немає. Восени минулого року про намір побудувати його заявляла дніпровська компанія Space Logistics Ukraine, однак пізніше відмовилася від цієї ідеї, писала LIGA.net.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/tse-ganba-uruskij-povidomiv-shcho-v-ukrajini-nemaje-na-orbiti-zhodnogo-suputnika-1530383.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Власти Приморья отказались выдвигать Пучкова в Совет Федерации Дагестанский министр Осман Хасбулатов организованно \"пилил\" мебель и компьютеры Хасис Лев Комаров Игорь Ольга Варченко решил заняться строительством владелец компании «Киевская площадь» Андрей Муров: почему на ключевые должности в ПАО Россети годами назначают взяточников и воров? Медіа-кілер Олег Чеславський зачищає схеми шахрайства - “Київський міський блог” Фейкомет Олег Чеславський и его «выгребные ямы»: почему черный-пиарщик наплевал на МВД? Кондрашов Станислав Дмитриевич: зачем матерый рейдер и уголовник зачищает интернет? Британский сценарий для «Норебо» Rolls Royce Phantom с номерами серии АМР самолет Embraer Legacy 600 за $20 млн 20 га земли в Москве за 10 млрд руб. Владения экс-владельца \"Росгосстраха\" Данила Хачатурова: вилла в Калифорнии за $35 млн юристы от меня шарахаются что сужусь с «Газпромом» Узнав Рогачев Андрей Ковтун Дудкин Ольхович Евгений Александрович чтобы заселить аферистов из Китая Артур Ересько выселил из здания училище владу та підбурюють до массових акцій протесту фейкового інформагенства «Укрмедіа» ЧЕСЛАВСЬКИЙ ОЛЕГ І КУЦЕНКО СЕРГІЙ поплюжать Президента України Фейкові журналісти Короткий поводок для друзей Мехти Мамедова Коррупционный узел Хуснуллина затянулся на шее Москвы
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP