Loading...

Максим Шкіль проявляє дивну винахідливість

Служба автодоріг у Миколаївській області виключила з документації дискримінаційні заточки щодо досвіду за заявою ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» ще до початку розгляду скарги в Антимонопольному комітеті. Про це повідомляється у системі «Прозоро».

Об этом сообщает DEDAL

Мова йде про тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-04-03 Мар’янське – Берислав – /Р-47 очікуваною вартістю 649,23 мільйони гривень.

Миколаївська САД прописала у тендерній документації вимогу щодо наявності у учасників торгів двох асфальтобетонних заводів (власних або залучених). Компанія «Автострада» подала в АМКУ скаргу, у якій зазначила, що ця вимога значно обмежує кількість компаній, які можуть прийняти участь у закупівлі, бо не велика кількість дорожніх підприємств мають у власності, або здатні швидко залучити одразу два АБЗ. Крім того, фірма зазначила, що у цій вимозі немає потреби, адже для ремонту цієї дороги абсолютно достатньо потужностей одного асфальтобетонного заводу аби виготовити весь необхідний обсяг асфальтобетонних сумішей та ЩМАС.

Крім того «Автострада» оскаржувала редакцію так званої «досвідної заточки», яку обласні Служби автодоріг і прописують для того, аби компанії з НАДУ мали змогу забирати найбільші підряди країни без конкуренції. Але цього разу Служба автодоріг прописала «досвідну заточку» таким чином, що на торги не потрапляє навіть «Автострада»з Національної асоціації дорожників. Замовник хотів аби учасник підтвердив аналогічний досвід по контрактам на будівництво та поточний середній ремонт доріг, виключивши такі поняття, як «реконструкція» та «капітальний ремонт». Тож за таким виключенням у «Автостради» не набиралось досвіду по укладанню бордюрів.

Фірма Максима Шкіля подала скаргу в АМКУ 16 серпня. А вже через день 18 серпня замовник опублікував у «Прозорро» нову редакцію тендерної документації, з якої виключив всі оскаржувані компанією вимоги.

Від «Наших грошей»: це неймовірно рідкісний випадок запопадливості Укравтодора перед учасниками його тендерів. Майже у всіх випадках обласні Служби автодоріг відстоюють визначення аналогічного договору та обсяги робіт, і змінюють умови тендерної документації тільки після рішення Антимонопольного комітету про визнання відповідних умов дискримінаційними.

Наприклад, аналогічну скаргу на досвід аналогічних робіт у тендері очікуваною вартістю 392,95 мільйонів гривень нещодавно подавало ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво». Але Житомирська САД доводила необхідність саме такої редакції «досвідної заточки», і переконала колегію АМКУ залишити її саме у такій редакції.

Ідентична історія і у компанії «Альтком» у тендері на поточний середній ремонт траси Р-21 очікуваною вартістю 476,87 мільйонів гривень. Компанія, що також входить до Національної асоціації дорожників України, намагалась оскаржити обсяги робіт, які потрібно підтвердити аналогічними договорами. Фірма доводила, що має необхідний досвід у розмірі 99,9% від того, що вимагає замовник, але їй не вистачає лише декілька десятків квадратних метрів по одному з видів робіт. Та попри це, Закарпатська САД до останнього доводила в АМКУ, що ця вимога необхідна, тож дискримінаційна вимога у такій редакції залишилась у документації.

З якої причини майже у всіх випадках Укравтодор наполягає на своїх «досвідних заточках» саме у прописаних редакціях, а після зауважень саме компанії «Автострада», протягом одного дня змінила редакцію документації, виконавши всі умови компанії – невідомо.

Вінницьким підприємством ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» володіє Максим Шкіль – екс-помічник нардепа «Партії регіонів» Миколи Дем’янка. Нагадаємо, за даними «Наших грошей» Максим Шкіль мав відносини з головою АМКУ Юрієм Терентьєвим. 3 липня Верховна Рада звільнила Терентьєва з посади голови АМКУ.Джерело статті: “https://ukrcompromat.info/maksim-shkil-proyavlyaye-divnu-vinaxidlivist/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Долина жизни Алексея Бирюкова Попытка «Мираторга» номер пять Американец Виктор Бударин – хуже Цапков Тимофей Геннадьевич Кургин («Тимсон») Бизнес-лобби спикера Игоря Володина пошло ва-банк Бортников и Бастрыкин проконтролируют уголовное дело ОПГ депутатов Вихаревых Краснов Ясинов Обид Шаймиев Минтимер Щерба Анна Миклушевский Владимир Гудков Геннадий Жукова Дарья где промываются коррупционные деньги «Вентром» - завод-пустышка Марина Сечина обвинила Алексея Ананьева в рейдерстве Бастрыкин втихаря стал чешским бизнесменом ШАФРАНные контракты Тайчера «Саботажник» из РЖД Падальщик Сечин и конец «Будущего» Минца Криминальное прошлое Рината Ахметова. Справка МВД ч.2 верный сын Газпрома Михаил Сироткин Тайчер расправил плечи Министр связи и массовых коммуникаций Игорь Щеголев и \"мутные\" деньги клана Юсуфовых Шарапова Мария Коммуняке Анатолию Бифову пора ответить за хищение госкредита Почта Банк — отдельный кармашек в личной свинье-копилке любовника Наили Аскер-Заде Андрея Костина?
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP