Loading...

Полював на підлітків: у Києві виявили небезпечного педофіла.

У Києві правоохоронці Святошинського  відділу поліції викрили чоловіка, котрий мав намір розбестити двох неповнолітніх хлопців.

Як повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ, зараз ведеться робота зі встановлення інших ймовірних жертв зловмисника. Зокрема, вийти на його слід допомогла мати потерпілого 15-річного хлопця, яка звернулася до поліції 11 вересня.

Жінка заявила, що невідомий чоловік розбещував її сина. Того ж дня працівники поліції встановили, що до цього злочину причетний 42-річний житель міста Буча Київської області Олексій Зіневич. 

Уже під час розслідування поліцейські отримали інформацію про те, що злочин сексуального характеру чоловік вчиняв щодо ще одного неповнолітнього.

В ході досудового розслідування встановлено, що 42-річний чоловік вже протягом майже 5-ти  років знайомився зі своїми жертвами через інтернет-мережу та  діяв за однією схемою. На сайтах з пошуку роботи, зловмисник розміщував вакансії для школярів та студентів. Особливо привабливим для жертв було те, що робота пропонувалась робота позаштатним журналістом, з прийнятною оплатою, та супутнім навчанням професії. Як виявилось,  Зіневич і справді має відношення до журналістики, так як  є співвласником телеканалу «КРТ Київ», та власником інтернет провайдера “Бест”.

Маючі психологічні навички, злодій налагоджував з хлопцями дружні стосунки, та запрошував їх на співбесіду. Під час співбесіди, яка зазвичай проходила в готелі на Окружній дорозі, зі знаковою назвою «Піар», Зіневич, заявляв, що претендент цілком йому підходить. Для відзначення цього, він пропонував хлопцям алкогольні напої. Крім того, нібито для гарантій, що цей хлопець буде саме його людиною на каналі, зловмисник наполегливо наполягав вступити з ним в інтимні стосунки. При відмові, Заневич хапав за руки, та погрожуючи фізичним впливом, намагався примусити до розпусних дій.

Відомості про правопорушення внесено до  Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) Слідчим Святошинсьго відділу поліції та відкрито кримінальне провадження за ч. 1, 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років. Наразі проводиться підготовка до вручення підозри правопорушнику.

Шановні батьки! Розповідайте дітям про небезпеку знайомств на вулиці та через мережу Інтернет. Контролюйте дозвілля своїх дітей і слідкуйте, з ким вони спілкуються та які сайти відвідують в Інтернеті, з ким зустрічаються, особливо з таких приводів, як влаштування на підробітки . Якщо ваша дитина також ходила на таку «співбесіду» із Олексієм Зіневичем, негайно повідомляйте за телефоном 102 чи іншим зручним для вас способом.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Долина жизни Алексея Бирюкова Попытка «Мираторга» номер пять Американец Виктор Бударин – хуже Цапков Тимофей Геннадьевич Кургин («Тимсон») Бизнес-лобби спикера Игоря Володина пошло ва-банк Бортников и Бастрыкин проконтролируют уголовное дело ОПГ депутатов Вихаревых Краснов Ясинов Обид Шаймиев Минтимер Щерба Анна Миклушевский Владимир Гудков Геннадий Жукова Дарья где промываются коррупционные деньги «Вентром» - завод-пустышка Марина Сечина обвинила Алексея Ананьева в рейдерстве Бастрыкин втихаря стал чешским бизнесменом ШАФРАНные контракты Тайчера «Саботажник» из РЖД Падальщик Сечин и конец «Будущего» Минца Криминальное прошлое Рината Ахметова. Справка МВД ч.2 верный сын Газпрома Михаил Сироткин Тайчер расправил плечи Министр связи и массовых коммуникаций Игорь Щеголев и \"мутные\" деньги клана Юсуфовых Шарапова Мария Коммуняке Анатолию Бифову пора ответить за хищение госкредита Почта Банк — отдельный кармашек в личной свинье-копилке любовника Наили Аскер-Заде Андрея Костина?
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP