Loading...

Росіян адже попереджали: не ходіть на голосування за Путіна

А вас попереджали: не ходіть на голосування, не беріть участі у будівництві путінського Рейху, бо він оцінить це дійство як згоду з правилами його ігрищ, і всмокчуть вас у своє черево повністю.

Об этом сообщает Дедал

Тепер всі ваші крики – «Ми були проти! Ви нелегітимні!» – обнуляються як дід у бункері. Ходили? Погодилися з умовами свавілля? І ось він прийшов до вас, щоб пред’явити узаконене вами право намотати ваші кишки на свій кулачищем, пише Саша Сотник для Сотник ТБ. – Це – показова боротьба з «внутрішніми ворогами Рейху». І звір не заспокоїться до тих пір, поки не відшліфувати стіни печери до блиску, щоб потім на гладких поверхнях страхітливо розвісити скальпи повержених ворогів.

Так ось ти який, «План Путіна»! Втім, далеко не весь. Але після 1 липня, безумовно, він вступив у завершальну фазу.

Перше. Пересаджати всіх невдоволених і тих, що до них нелояльних, залякавши населення навіть більше, ніж у часи Сталіна. Це – раз плюнути, бо росіяни і так генетично – пуганые ідіоти. Але не просто ідіоти, а – ліниві й заздрісні, і ці характерні риси можна також звернути на благо Рейху, бо заздрісний ледар буде «стукати» на сусіда з задоволенням унаслідок державної важливості підлого «стуку».

Друга. Ніхто нікуди вже не їде через пандемію, яка трапилася як не можна до речі, і нових законів, які обмежать право громадян на вільний виїзд. Буде відроджено дозвільний принцип виїзду за кордон, а роль Овірів візьме на себе податкова служба. Бажає покинути територію Рейху буде зобов’язаний довести легальність походження кожної копійки, за період, зазначеної в Декларації. Якщо простіше: «На які бабки їхати збираєтесь? А легальні ваші гроші? Не ухилялися ви від сплати податків?..» Чи треба говорити, що для податківців-дозволителів в цьому випадку відкриється окрема корупційна поляна?

Третє. У парадигмі війни з усім світом, неминуче переформатується вся країна. Мілітарна машина, що формує держзамовлення, дозволить силовим структурам проникнути в усі сфери життя і виробництв. Поганий той бізнесмен, який не носить погони. Гасло «Вітчизна або смерть» стане ідеологічною основою для виховання нового покоління. Юні росіяни повинні бути готові будь-якої хвилини стати під рушницю і, не замислюючись, стекти кров’ю за батьківщину. При цьому, тільки приналежність до силових структур дасть середньостатистичному росіянину відчуття захищеності. Простий цивільний плебей відчує повне безправ’я. У будь-яку хвилину озвірілі поліцаї або росгвардейцы зможуть потягти його в самий темний куток печери, щоб заради забави пограти з ним в «веселу пляшечку».

Покірний плебс буде зрідка обурюватися, і навіть час від часу являти правоохреневшему звірині одинаків Манюровых, але масового антифашистського руху опору створити не вирішиться. Суспільство вже знищено, а умовні Навальні та Яшини зможуть зображати з себе опозицію тільки на маленькій легальної галявині, відведеної фашней для випуску пари і фіксації нових незгодних. Адже для режиму головне – стежити за рухом і незримо контролювати процес, щоб в поголів’я не зріс реальний вожак, здатний повести за собою зневірені маси. І це триватиме рівно до тих пір, поки ще хтось виходить з травоїдними гаслами, після чого священних корів опозиції утилізують.

Четверте. Тоталітаризм передбачає повернення до колишньої військової доктрини тоталітарного СРСР: війни з усім світом. Оскільки відтепер міжнародні закони і угоди перетворені в порожній звук, вылупившийся в бункері рейхс-фюрер може зважитися на відчайдушний мілітаристський кидок в сторону Миколаєва, Херсона та Одеси. Чим сильніше шок – тим ближче перемога. Жоден диктатор не цінує людські життя, граючи ними на догоду своїм амбіціям. А для більшого шоку гитлереющему Пу потрібен потужний «бум» з яскравим світловим ефектом. Причому, треба встигнути потрясти світ до завершення президентських виборів у США. Приміром, використати якесь супер-зброю, застосування якого поставить у Вашингтоні і Лондоні, Берліні та Парижі пацанський питання руба: «Ви готові ризикнути і розпочати бійку з противником, що володіє такою зброєю? Ви довго сміялися над нашими мультиками, але те, що зараз сталося – не анимашка, а реальність. Чи готові ви випробувати її на собі?.. От і думайте, а ми поки розвісимо прапори рейху над Одесою, тому що Одеса – російське місто!..»Джерело статті: “http://povin.com.ua/300651-11-07.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Долина жизни Алексея Бирюкова Попытка «Мираторга» номер пять Американец Виктор Бударин – хуже Цапков Тимофей Геннадьевич Кургин («Тимсон») Бизнес-лобби спикера Игоря Володина пошло ва-банк Бортников и Бастрыкин проконтролируют уголовное дело ОПГ депутатов Вихаревых Краснов Ясинов Обид Шаймиев Минтимер Щерба Анна Миклушевский Владимир Гудков Геннадий Жукова Дарья где промываются коррупционные деньги «Вентром» - завод-пустышка Марина Сечина обвинила Алексея Ананьева в рейдерстве Бастрыкин втихаря стал чешским бизнесменом ШАФРАНные контракты Тайчера «Саботажник» из РЖД Падальщик Сечин и конец «Будущего» Минца Криминальное прошлое Рината Ахметова. Справка МВД ч.2 верный сын Газпрома Михаил Сироткин Тайчер расправил плечи Министр связи и массовых коммуникаций Игорь Щеголев и \"мутные\" деньги клана Юсуфовых Шарапова Мария Коммуняке Анатолию Бифову пора ответить за хищение госкредита Почта Банк — отдельный кармашек в личной свинье-копилке любовника Наили Аскер-Заде Андрея Костина?
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP