Loading...

В Раді заявили, що Україна не готова до повноцінного дистанційного навчання

МОН готується до роботи шкіл в умовах пандемії — В Раді заявили, що Україна не готова до повноцінного дистанційного навчання
МОН готується до роботи шкіл в умовах пандемії


Дистанційна освіта повинна продовжуватися в школах, якщо 1 вересня дітям заборонять йти до шкіл.

Об этом сообщает Русский репортер

Україна не готова до дистанційного навчання в умовах пандемії коронавірусу. До цього українські навчальні заклади не готові технологічно.

Про це заявив Сергій Бабак, голова парламентського комітету з питань освіти та науки, представник партії «Слуга народу», в інтерв’ю «Радіо Свобода».


Він наголосив, що дистанційна освіта в Україні наразі не готова замінити очну освіту, але може бути «додатковим інструментом» для отримання знань.


«Робити її повноцінною? Вона ще до цього не готова технологічно і це зовсім інші методи викладання», — наголосив Бабак.


Однак, за його словами, саме дистанційна освіта повинна продовжуватися в школах, якщо 1 вересня дітям заборонять йти до шкіл.


«Щодо першого вересня. Я розумію, що люди не хочуть дистанційної освіти... Єдине, що в мене є до всіх батьків просте запитання: а якщо 1 вересня заборонять дітям іти в школу, що робити? Взагалі нічого не робити? Тоді, може, все ж таки краще дистанційна освіта? Це хоч якийсь елемент доступу до знань», — сказав Бабак.


Як повідомлялося, Міносвіти представило нове положення про шкільну дистанційну освіту.


Нагадаємо, 22 червня президент підписав закон про звільнення цьогорічних випускників від обов’язкової державної підсумкової атестації.


За даними Міністерства освіти і науки України, скасування обов’язкової державної підсумкової атестації дозволить зменшити приблизно на 27-30% кількість учасників тестування і, відповідно, збільшити соціальну дистанцію між ними в аудиторіях.


Читайте також:
  • Скасування обов’язкового ЗНО: усі деталі


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/science/v-radi-zayavili-shcho-ukrajina-ne-gotova-do-povnocinnogo-distanciynogo-navchannya-690516.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Водка с газом Арашуковых-Бифова Левитин Игорь Игнатьев Михаил Алтушкин Игорь Петров Сергей Лебедев Александр Хахалева Елена Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Долина жизни Алексея Бирюкова Попытка «Мираторга» номер пять Американец Виктор Бударин – хуже Цапков Тимофей Геннадьевич Кургин («Тимсон») Бизнес-лобби спикера Игоря Володина пошло ва-банк Бортников и Бастрыкин проконтролируют уголовное дело ОПГ депутатов Вихаревых Краснов Ясинов Обид Шаймиев Минтимер Щерба Анна Миклушевский Владимир Гудков Геннадий Жукова Дарья где промываются коррупционные деньги «Вентром» - завод-пустышка Марина Сечина обвинила Алексея Ананьева в рейдерстве Бастрыкин втихаря стал чешским бизнесменом ШАФРАНные контракты Тайчера «Саботажник» из РЖД Падальщик Сечин и конец «Будущего» Минца Криминальное прошлое Рината Ахметова. Справка МВД ч.2
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP