Loading...

День захисту дітей без захисту найбільш беззахисних!

Сьогодні роздавав у Рівному книги «Це треба знати про вагітність та аборт». Цілий наклад цієї книги мені передали у 2014 році активісти «Руху за життя» з Донбасу, які змушені були стати вигнанцями, рятуючись від війни.

Об этом сообщает FIB

Мільйони дітей убитих за часи незалежності України абортами, десятки мільйонів за часи УССР. Сьогодні про них ніхто не згадає.

Десятки мільйонів розбитих доль і сімей, покалічених тіл і душ жінок, душ чоловіків та братів і сестер абортованих дітей. Вимирання українського народу, а відтак, духовна, моральна, економічна криза і війна, яку так важко виграти нації, що сама себе нищить і цього не розуміє.

Хто сюди поліз би, якби нас було б 80 000 000, а родини жили б з Богом, у вірності, чесності, працелюбності і тверезості?

Роздавав книги молодим сім’ям з дітьми і неодруженим закоханим парам. Більшість дуже щиро сприймали мої слова, з вдячністю брали книги, посміхалися.

Тільки двоє студентів і одна студентка медичного університету з подругою розказували мені, що ембріон є частиною тіла матері, що жінка має право розпоряджатися власним тілом так, як їй заманеться.

Відчував під час розмови з ними страшне відчуження і холод. Книгу, все ж, взяли. Можливо, прочитають прописні істини, подані професорами ембріологами про те, що життя людини, як біологічного індивідуму, розпочинається з моменту злиття чоловічої та жіночої статевих клітин, а дитина у лоні мами не є частиної тіла жінки.

Отже, допоки аборти в Україні не заборонені, День захисту дітей відзначати є, як мінімум, некоректно.

Всі ми вижили на війні, яку ведемо з найбільш беззахисними. Ми повинні покаятися в цьому гріху. Якщо це буде щиро, то Бог нам цього навіть не згадає.

Друзі, почитайте на фото псалом, дуже зворушливий і глибокий! Дай Боже нам щастя і нашим дітям!Джерело статті: “https://4vlada.com/den-zahystu-ditej-bez-zahystu-najbilsh-bezzahysnyh”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Московский троллейбус под пятой Мурада Бениаминова Марат Галиуллин — похоже все. Чем живёт тюменский завод миллиардера Виктора Харитонина Долина жизни Алексея Бирюкова Попытка «Мираторга» номер пять Американец Виктор Бударин – хуже Цапков Тимофей Геннадьевич Кургин («Тимсон») Бизнес-лобби спикера Игоря Володина пошло ва-банк Бортников и Бастрыкин проконтролируют уголовное дело ОПГ депутатов Вихаревых Краснов Ясинов Обид Шаймиев Минтимер Щерба Анна Миклушевский Владимир Гудков Геннадий Жукова Дарья где промываются коррупционные деньги «Вентром» - завод-пустышка Марина Сечина обвинила Алексея Ананьева в рейдерстве Бастрыкин втихаря стал чешским бизнесменом ШАФРАНные контракты Тайчера «Саботажник» из РЖД Падальщик Сечин и конец «Будущего» Минца Криминальное прошлое Рината Ахметова. Справка МВД ч.2 верный сын Газпрома Михаил Сироткин Тайчер расправил плечи Министр связи и массовых коммуникаций Игорь Щеголев и \"мутные\" деньги клана Юсуфовых Шарапова Мария Коммуняке Анатолию Бифову пора ответить за хищение госкредита Почта Банк — отдельный кармашек в личной свинье-копилке любовника Наили Аскер-Заде Андрея Костина?
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP