Loading...

В Іспанії озвучили жахливу статистику: тисячі "непояснених" смертей під час піка коронавірусу

Нові офіційні дані в Іспанії показали, що в пік поширення коронавірусу в країні зареєстрували 17 тисяч "непояснених" смертей.

Об этом сообщает Преступная Россия

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

За перші 5,25 місяця 2020 року там померло 225 930 осіб. Це на 43 945 більше, ніж за той же період минулого року, і на 16 818 осіб більше офіційного числа підтверджених випадків смерті від коронавірусу, повідомляє Daily Mail.

Коронавірус в Іспанії

Коронавірус в Іспанії

Експерти вважають, що до них належать випадки, коли причину смерті важко встановити через супутні проблем зі здоров’ям. А також смертельні випадки серед людей, які уникали лікування в стаціонарі через страх заразитися COVID-19.

За даними Національного статистичного інституту, загальна смертність в Іспанії підскочила до найвищого рівня – 155% в пік спалаху коронавірусу на початку квітня в порівнянні з тим же періодом роком раніше.

Всього з початку поширення захворювання в Іспанії від коронавіруса померло 27 128 осіб. У число входять тільки ті, хто помер з позитивним результатом тесту на COVID-19.

При цьому за останню добу загальна кількість смертей збільшилася тільки на одну людину. Це перша зареєстрована смерть за три дні.

Раніше OBOZREVATEL писав, що в Іспанії повідомили про прорив у боротьбі з COVID-19. Там не зафіксували жодної смерті за 2 дні.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/abroad/v-ispanii-ozvuchili-zhahlivu-statistiku-tisyachi-nepoyasnenih-smertej-v-pik-koronavirusu.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP