Loading...

Прикордонна служба ФСБ попередила, що кримчани з подвійним громадянством не можуть перетнути адмінкордон з Кримом за паспортом України

«Кримське прикордонне управління ФСБ» попередило, що кримчани, які мають українське і російське громадянство, можуть перетинати адмінкордон з окупованим Кримом, який Росія вважає «державним кордоном РФ», лише за російським паспортом. За спробу використати український паспорт передбачені адмінштраф і відмова у виїзді.

Об этом сообщает Репортер

Про це повідомляють кримські ЗМІ з посиланням на повідомлення прес-служби «прикордонного управління ФСБ Росії по Республіці Крим».

Російські прикордонник нагадали, відповідно до положень ст.6 Федерального закону від 31 травня 2002 р. №62-ФЗ «Про громадянство Російської Федерації» громадянин РФ, що має також інше громадянство, розглядається Росією тільки як громадянин РФ. При цьому відповідно до вимог ст.6 Федерального закону від 15 серпня 1996 р. №114-ФЗ «Про порядок виїзду з Російської Федерації та в’їзду в Російську Федерацію» виїзд з РФ і в’їзд в РФ громадяни Росії здійснюють за дійсними документами, що посвідчують особу громадянина РФ.

«У зв’язку з цим громадянин Російської Федерації, що має також інше громадянство (за винятком громадян Республіки Таджикистан), може виїхати з Російської Федерації тільки за паспортом, що засвідчує особу громадянина Російської Федерації за межами території Російської Федерації, а у випадках, передбачених міжнародними договорами Російської Федерації, також і по паспорту громадянина Російської Федерації (т.зв. «внутрішній паспорт») або свідоцтвом про народження (для дітей до 14-ти років)», – йдеться в повідомленні.

У «кримському прикордонному управлінні ФСБ» попередили, що за порушення встановленого порядку виїзду з РФ або в’їзду в РФ передбачена адміністративна відповідальність за ч.1 ст.18.1 КоАП РФ. У зв’язку з цим при спробі виїзду з Росії громадянина РФ за паспортом громадянина України йому буде відмовлено у виїзді, а також він буде притягнутий до адміністративної відповідальності.Джерело статті: “https://korupciya.info/5502-prikordonna-sluzhba-fsb-poperedila-scho-krimchani-z-podviynim-gromadyanstvom-ne-mozhut-peretnuti-adminkordon-z-krimom-za-pasportom-ukraini.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP