Loading...

МАУ відновлює регулярне авіасполучення між Києвом та Одесою

У МАУ просять пам’ятати про необхідність дотримуватися правил карантину, подбати про засоби індивідуального захисту – маски — МАУ відновлює регулярне авіасполучення між Києвом та Одесою
У МАУ просять пам’ятати про необхідність дотримуватися правил карантину, подбати про засоби індивідуального захисту – маски


Виліт з Києва у п’ятницю та суботу, 5 та 6 червня, а повернення з Одеси до Києва 8 та 9 червня

Об этом сообщает Москов постскриптум


Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» з 5 червня відновить регулярні рейси Київ – Одеса – Київ. Про це повідомляє пресслужба компанії.


Зазначається, що авіакомпанія МАУ виконає рейси до Одеси, які вилетять з Києва у п’ятницю та суботу, 5 та 6 червня, а повернуть відпочивальників з Одеси до Києва, відповідно, у понеділок та вівторок, 8 та 9 червня.
screenshot_14_01


У МАУ просять пам’ятати про необхідність дотримуватися правил карантину, подбати про засоби індивідуального захисту – маски, та необхідність дотримуватися соціальної дистанції в аеропорту.


Нагадаємо, Кабінет міністрів з 5 червня послабив карантин: дозволив роботу закладів громадського харчування, проведення релігійних заходів, а також скасував вимогу щодо дотримання режиму самоізоляції для осіб віком від 60 років.


Як повідомлялося, Україна з 5 червня відновлює внутрішнє авіасполучення.


Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підтвердив, що відновлення авіасполучення, в тому числі і міжнародне, можливе у червні місяці.


Як відомо, чотири авіакомпанії Czech Airlines, Lufthansa, Swiss Air та Wizz Air почали складати плани для відновлення польотів в Україну в червні і липні 2020 року.


З 28 березня Україна повністю закрила кордон для регулярного сполучення, в тому числі авіаційного. Кабінет міністрів 4 травня продовжив дію карантину до 22 травня, але з 11 травня обмеження були ослаблені.


Читайте також:

  • Коронавірусна перекличка. Як з пандемією справляються сусіди України?
Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/mau-vidnovlyuje-regulyarne-aviaspoluchennya-mizh-kijevom-ta-odesoyu--684711.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP