Loading...

Ще одна європейська країна прийняла рішення грати з глядачами

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на euro-football.ru.

Об этом сообщает Moscow Post

Міністерство охорони здоров’я Болгарії не проти рестарту сезону в провідних дивізіонах країни. При цьому на стадіони допустять глядачів, які зможуть зайняти до 30% місць. Дозволено сідати через два сидіння.

Таку заяву зробив міністр Кирил Ананьєв.

Також наголошується, що сезон відновиться в найближчу п’ятницю і триватиме до 11 липня. Він може бути перерваний у будь-який момент, якщо буде погіршення епідемічної ситуації в країні або масові захворювання коронавірусом у футболістів.

Примітно, що в Болгарії досі заборонено проведення спортивних змагань, футбол – виняток.Джерело статті: “https://sector.depo.ua/ukr/football/shche-odna-evropeyska-kraina-priynyala-rishennya-grati-z-glyadachami-202006021169881”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP