Loading...

США наголошує на необхідності додержання Україною прав інвесторів у «зелену» енергетику – Міненерго

Уряд є послідовний у виконанні зобов’язань перед інвесторами, які вклали кошти під гарантії держави, — в.о.міністра — США наголошує на необхідності додержання Україною прав інвесторів у «зелену» енергетику – Міненерго
Уряд є послідовний у виконанні зобов’язань перед інвесторами, які вклали кошти під гарантії держави, — в.о.міністра


Буславець сподівається, що невдовзі з виробниками альтернативної електронергії (відновлювані джерела) буде досягнуто компроміс

Об этом сообщает Moscow Post


США наголошує на необхідності додержання Україною прав інвесторів у переговорах щодо зміни умов державної підтримки галузі «зеленої» енергетики. Про це йшла мова на зустрічі тимчасово повіреної у справах США Крістіною Квін з в.о. міністра енергетики Ольгою Буславець, повідомляє пресслужба Міністерства енергетики.


Буславець сподівається, що невдовзі з виробниками альтернативної електронергії (відновлювані джерела) буде досягнуто компроміс, який своєю чергою сприятиме реструктуризації «зеленого» тарифу.


Водночас в.о. міністра запевнила, що Україна в особі уряду та міністерства є послідовною у своєму виконанні зобов’язань перед інвесторами, які вклали кошти в Україну під гарантії держави.


Американська сторона зі свого боку підтримала проведення переговорів з інвесторами та наголосила на необхідності додержання їх прав.


Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд знайшов компроміс з інвесторами в «зелену» енергетику і Меморандум майже готовий до підписання.


Іноземні інвестори з більш ніж 10 країн написали колективне звернення голові уряду про те, що вони згодні на зниження зелених тарифів для якнайшвидшого підписання меморандуму з Кабміном.


У кінці травня галузеві асоціації направили листа президенту України Володимиру Зеленському з запрошенням його до особистої участі в переговорах та вирішення подальшої долі зеленої енергетики в Україні. Також спір інвесторів та держави вийшов на рівень МВФ.


Як зазначив власник компанії «Віндкрафт Україна», шведський інвестор Карл Стурен, Європейський банк реконструкції і розвитку, а також інші фінансові установи зупинили фінансування зелених проектів в Україні до моменту підписання меморандуму.


Генеральний менеджер компанії NBT в Україні Магнус Йохансен повідомляв, що компанія сподівається досягти компромісного рішення в переговорах з Кабміном, щоб реалізувати свій план щодо інвестування 400 млн євро в будівництво вітроелектростанції в Херсонській області.


На думку голови виконавчого комітету реформ Михайла Саакашвілі, Україна повинна підписати меморандум із інвесторами в зелену енергетику, оскільки вони і так пішли на великі поступки, а подальше «викручування рук» призведе до судових позовів і втрати репутації держави.Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/ssha-nagoloshuje-na-neobhidnosti-doderzhannya-ukrajinoyu-prav-investoriv-u-zelenu-energetiku-minenergo-684392.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP