Loading...

Після подій у Кагарлику. Голос зібрав 47 підписів нардепів за відставку Авакова

mvs.gov.ua

Об этом сообщает Репортер

Крім Голосу, відставку Арсена Авакова підтримали кілька депутатів від Слуги народу

mvs.gov.ua


Партія Голос розпочала збір підписів за відставку голови Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова і вже зібрала 47 голосів нардепів.

Про це свідчить фото проекту постанови про звільнення Авакова з підписами депутатів, що опинилося у розпорядженні НВ.

Фото: голос

Нардеп від партії Голос Ярослав Юрчишин повідомив, що, крім Голосу, відставку Авакова підтримали кілька депутатів зі Слуги народу.

Екс-депутат від Блоку Петра Порошенко Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі зазначив, що серед «слуг народу», які підписалися за звільнення Авакова, депутати Єгор Чернєв, Ігор Василів, Єлизавета Богуцька, Євген Шевченко, Вікторія Подгорна, Ганна Бондар, Євген Брагар та Олексій Жмеренецький.

Лещенко додав, що «акція носить політичний характер», оскільки звільнити міністра можливо лише за поданням прем’єр-міністра.

За словами екс-нардепа, партія Європейська солідарність «поки відмовчується».

Читайте також:

Аваков і це переживе. Чому те, що сталося в Кагарлику, не доведе могутнього главу МВС до відставки

Нагадаємо, фракція Голосу у Верховній Раді вимагає відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і голови Нацполіціі Ігоря Клименко після подій у Кагарлику.

Голова партії Голос Кіра Рудик запустила в соцмережах флешмоб #НапишиМажоритарнику, в рамках якого користувачі вимагають від депутатів свого округу підписатися під зверненням про відставку голови МВС Арсена Авакова. Вона повідомила, що партія ініціює збір підписів депутатів за звільнення Арсена Авакова.

Глава комітету Ради з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський заявляв, що фракція Слуги народу обговорить можливість відставки Авакова на засіданні 1 червня.

Нардеп від Слуги народу Євген Шевченко на пленарному засіданні Ради 2 червня заявив, що у фракції Слуга народу більша частина депутатів незадоволені роботою голови МВС Арсена Авакова.

«Я зараз заявляю всій країні, всім громадянам, що у фракції Слуга народу фактично всі депутати незадоволені роботою Міністерства внутрішніх справ… Я вважаю, що треба набратися сил, перестати боятися, прийняти правильне рішення і відправити Авакова у відставку», — заявив він.

1 червня Аваков не прийшов на засідання профільного комітету Ради щодо подій в Кагарлику.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/vidstavka-avakova-golos-zibrav-47-pidpisiv-novini-ukrajini-50091801.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP