Loading...

В Україні запрацювали дитсадки: що треба знати про умови

В Україні запрацювали дитсадки: що треба знати про умови

З 1 червня в Україні запрацювали дошкільні навчальні заклади.

Об этом сообщает Компромат вики

Відкриттю передували перевірки комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вона мала затвердити те, що у дитсадку створили всі умови для безпечного перебування дітей у закладі.

Окрім цього, МОЗ затвердило рекомендації, які мають виконувати дошкільні навчальні заклади.

Так, перед початком роботи закладу усім працівникам вимірюють температуру, дітям — перед входом у заклад щоранку. Якщо температура перевищує 37,2°C — працівники та діти не допускаються у заклад. Батьки, які приводять дитину, повинні користуватися масками. Заклади мають бути оснащені антисептиками.

Окрім цього, заборонили використовувати багаторазові рушники, м’які іграшки та килими з довгим ворсом, вуличне взуття всередині дитсадка.

Також вихователі мають навчити дітей в ігровій формі правильно кашляти, вимірювати температуру та використовувати засоби захисту.

Згідно з рекомендаціями, дошкільні навчальні заклади повинні мати 5-денний запас усіх необхідних засобів захисту та дезінфекторів, навчити працівників правилам використання засобів захисту та організувати контроль виконання цих правил, замінити тверде мило на рідке, а тканинні рушники — на паперові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як змінилися зарплати фрілансерів за час карантину

Як виходити на роботу після карантину, що запровадили через коронавірус, розповів лікар Євген Комаровський.

Ролик він розмістив на YouTube-каналі.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/9123016/v-ukraini-zapratsyuvali-ditsadki-scho-treba-znati-pro-umovi/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP