Loading...

Пом’якшення карантину в Києві з 1 червня: Кличко попередив містян

У Києві, попри високий рівень захворюваності на коронавірус, з 1 червня розпочали наступний етап послаблення обмежувальних заходів.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про те, яким саме закладам дозволили відкритися у столиці, розповів під час онлайн-брифінгу мер Віталій Кличко (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

За його словами, влада розуміє, що бізнесу та людям потрібно працювати, адже карантин сильно вдарив по матеріальному становищу громадян і економіки загалом. Однак підкресли, що в разі погіршення епідеміологічної ситуації в місті, все вже дозволене можуть заборонити знову.

У Києві з 1 червня послабили карантин

У Києві з 1 червня послабили карантин

З 1 червня у столиці відкрили:

  • дитячі садочки (правда, лиш ті, які виконали вимоги і регламенти для безпечної роботи в цій ситуації);


  • спортивні комплекси, зали та фітнес-центри;


  • дитячо-юнацькі спортивні школи;


  • заклади професійно-технічної освіти для випускників та абітурієнтів.


Також мер нагадав, що із суботи, 30 травня, у Києві запрацювали:

  • великі магазини площею понад 1000 квадратних метрів;


  • торгово-розважальні центри (без розважальних зон);


  • готелі, крім хостелів.


"Обмеження потрібно знімати поступово. Слідкувати за ситуацією, де в нас найбільші ризики. Щоб не допустити нових осередків захворювання й інфекційного вибуху. Давайте свідомо ставитися до цього. Берегти своє здоров’я і дотримуватися правил!" – наголосив мер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві станом на 1 червня зафіксували 3043 підтверджені випадки COVID-19. За останню добу коронавірус виявили у 58 осіб, 11 з яких – медики.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/life/pomyakshennya-karantinu-v-kievi-z-1-chervnya-klichko-poperediv-mistyan.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP