Loading...

У Києві зафіксували спалах CIVID-19 у жіночому монастирі УПЦ МП

У Києві зафіксували спалах CIVID-19 у жіночому монастирі УПЦ МП

У Свято-Вознесенському Флорівському жіночому монастирі УПЦ Московського патріархату в Києві зафіксували спалах коронавірусу.

Об этом сообщает Звездный клуб

Про це на щоденному брифінгу в понеділок повідомив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, за минулу добу в Подільському районі, де розташований монастир, виявили 23 хворих. Це зумовлено саме спалахом захворювання серед монахинь. Там за останні кілька днів виявили 26 інфікованих жінок, зокрема в неділю – 22.

За вихідні в лікарні столиці госпіталізували 8 черниць.

Монастир закритий на карантин і дезінфекцію.

Нагадаймо, що минулого тижня був знятий карантин у трьох київських монастирях УПЦ Московського патріархату: у Києво-Печерській Лаврі, в Іонинському і Свято-Покровському чоловічих монастирях.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/201306-u-kyyevi-zafiksuvaly-spalakh-civid-19-u-zhinochomu-monastyri-upc-mp.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP