Loading...

У прем’єр-міністра Вірменії Пашиняна позитивний тест на коронавірус

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, а також члени його сім’ї – отримали позитивні тести на коронавірус, інформує 1NEWS з посиланням на .

Об этом сообщает Устав“На жаль, тест позитивний”, – написав Пашинян під своїм відеозверненням.


Так, за його словами, коронавірусом заразилася вся його сім’я, однак ні у кого немає температури і симптомів захворювання. Тому прем’єр планує продовжити працювати з дому із самоізоляції.


На його думку, він заразився коронавірусом під час робочої наради.


“Один із співробітників поставив склянку з водою без рукавички, я запропонував поміняти стакан, але припускаю, що це робилося і раніше. У цієї людини був підтверджений коронавірус”, – сказав Пашинян під час відеозвернення.


Прем’єр-міністр також сподівається, що не заразив співробітників уряду або ж інших людей.


Додамо, що у Вірменії станом на ранок 1 червня, за добу виявили 355 нових випадків зараження коронавірусом, вилікувалися 69 пацієнтів. Загальна кількість видужали становить 3 386, що заразилися – 9 282. З початку епідемії в країні померла 131 людина.
Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/u-prem-yer-ministra-virmeniyi-pashynyana-pozytyvnyj-test-na-koronavirus.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP