Loading...

25-річний футболіст помер від COVID-19

Болівійський футболіст Дейберт Гузман помер від коронавiрусу у віці 25 років, повідомляє The Sun.

Об этом сообщает РуссианГейт

pic.twitter.com/x8N1sairsZ

— Federación Boliviana de Fútbol (@FBF_BO) May 25, 2020

Смерть Гузмана — перший випадок в болівійському футболі. Гравець представляв "Універсітаріо Дель Бені", клуб одного з нижчих дивізіонів чемпіонату країни.

Гузман проживав разом з батьком і дядьком — обидва чоловіки також померли за останні кілька днів. Гузман повинен був перейти в "Насьональ Потосі" — клуб елітного дивізіону чемпіонату країни.

Кількість зафіксованих випадків зараження COVID-19 в Болівії досягло 8731. Смертей — 300.

Як повідомляв OBOZREVATEL, четверо футболістів московського "Локомотива" здали позитивний тест на коронавірус в ході тестування гравців, тренерського штабу і адміністративного персоналу команди.

Про спорт і не тільки – в нашому Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/football/25-richnij-futbolist-pomer-vid-covid-19.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP