Loading...

Із пасіки Чернівецького лісгоспу зібрали перший травневий мед


У Чернівецькому лісгоспі, разом із основною діяльністю, займаються також бджільництвом. Пасічне господарство налічує 71 бджолосім’ю. Вулики розміщені на території Оршівського розсадника, поблизу лісу. Про це повідомляє ДП "Чернівецький лісгосп" у Facebook.

Об этом сообщает Русский слон

Утримання і догляд пасіки потребує чимало знань та зусиль, чим і займається бджоляр Василь Моставчук. Життєвий устрій бджіл – це складна багаторівнева система. Для того, щоб кожна комаха могла виконувати в ній свою роль, необхідна ретельна робота пасічника. Це перш за все постійний нагляд за роями та вуликами, а також профілактичні обробки від кліщів, захист від мишей, підгодівля.

Попри не дуже сприятливі погодні умови, на пасічному господарстві вже викачали перший травневий мед, зібраний із лісового різнотрав’я, квітів, дерев та кущів. Такий мед вважають найціннішим та найкориснішим, бо через різноманітність нектару він містить велику кількість вітамінів та мінералів, є екологічно чистим. Травневий мед зазвичай швидко розкуповують.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/iz-pasiki-cherniveckogo-lisgospu-zibrali-pershiy-travneviy-med-389909”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP