Loading...

Як проявляється імунітет від COVID-19: вчені наблизилися до розгадки

Люди навіть із легкими симптомами COVID-19 виробляють антитіла, які вселяють надію на те, що видужалі справді отримують імунітет від цього захворювання.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такого висновку дійшли французькі вчені з інституту Пастера в Парижі. Щоправда, результати їхнього дослідження ще не були рецензовані й потребують доведення, повідомляє Daily Mail.

Зазначається, що фахівці проаналізували кров 160 медиків із двох лікарень у Страсбурзі, східна Франція, у яких була легка форма COVID-19, і які не потребували стаціонарного лікування. Всім учасникам експерименту було в середньому 32 роки.

Імунітет до COVID-19 прямо залежить від антитіл у крові видужалого пацієнта – вчені

Імунітет до COVID-19 прямо залежить від антитіл у крові видужалого пацієнта – вчені

З’ясувалося, що у 99,4% із них антитіла до коронавірусу почали вироблятися уже за 13 днів після перших симптомів. На думку вчених, це свідчить про те, що у них є якась форма захисту від нього.

Зокрема, зазначається, що антитіла мали здатність "нейтралізувати" або вбивати вірус у тестах і, ймовірно, ставали сильнішими протягом декількох тижнів після зараження.

Водночас у дослідженні не розглядалися зразки крові, взяті пізніше як за 40 днів після появи симптомів. Тому не було встановлено, як довго діють антитіла.

"Антитіла є ознакою зараження людини коронавірусом. Але чи захищає це видужалого від повторного зараження, ще належить довести", – підкреслюють вчені.

Як повідомляв OBOZREVATEL, дослідники з Амстердамського університету припускають, що імунітет від COVID-19 існуватиме всього пів року.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://med.obozrevatel.com/ukr/pulmonology/yak-proyavlyaetsya-imunitet-vid-covid-19-vcheni-nablizilisya-do-rozgadki.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Бах Томас Антонов Александр Урин Матвей Странные цепочки «дочек» «Газпрома» Кто «крышует» одесского рейдера Григория Трипульского «Припрятанное» жжет «карман» Варшавскому Gremm Group «потекла» активами Прилипнет не к нам: что говорит спикер Закдумы Хабаровского края за закрытыми дверями или когда он попадёт в санкционные списки? Вячеслав Моше Кантор: как живётся с хуцпой Как семейка Абильманова отмывается от крови Сергея Клеменьева и уходит от уголовной ответственности? Кирсан Илюмжинов - шахматный вор и криминальный кидала Автомобильный «Major» становится «ближе» к земле Андрей Вихарев прячется в брянских лесах Шишкин Александр A Project Development Слюсарь Юрий Анатолий Бифов инвестировал похищенные госсредства в свои водочные заводы Пайсон Дмитрий Банкир Костин нашел лишний миллиард для рейдера Винокурова Чиновники попали в мафиозную паутину «Меркатора» Дамир Уфимский Как \"рейдер № 1\" Владимир Палихата захватывал ОАО \"НИИЭМИ\" Настя Рыбка — геополитический фактор Серийный педофил Гринда манит друзей Гены Петрова Как связаны Надежда Бартош и лотерейный король России Армен Саркисян \"Колокол\" Арашукова звонит по Узденову \"Тайники\" Али Узденова «Тыловые крысы» Минобороны? Олег Бойко и криминализация концерна «ОЛБИ»
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP