Loading...

Україна повертається в 90-і? Повне відео "Свободи слова" Савіка Шустера 29 травня

У п’ятницю, 29 травня, в ток-шоу "Свобода слова" журналіста Савіка Шустера гості програми обговорили останні кримінальні події в Україні із застосуванням вогнепальної зброї, знущання поліцейських та інші випадки в стилі "бурхливих дев’яностих".

Об этом сообщает Устав Груп

Запис програми доступний на "Апострофі".

У прямому ефірі гості "Свободи" поговорили про те, чи будуть покарані поліцейські за злочин в Кагарлику, чому житомирський стрілок вбив семеро осіб, а також торкнуться теми розборок між перевізниками в Броварах. Також обговорювали нову програму уряду і її здатність змінити життя українців.

Серед гостей передачі: прем’єр-міністр Денис Шмигаль, міністр фінансів Сергій Марченко, міністр соціальної політики України Марина Лазебна та інші.


Як раніше повідомляв "Апостроф", в місті Бровари озброєні люди напали на місце стоянки однієї з маршруток. Пізніше стало відомо, що таким чином між собою воюють перевізники.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-05-29/ukraina-vozvraschaetsya-v-90-e-onlayn-translyatsiya-svobodyi-slova-savika-shustera/198724”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP