Loading...

Поліція просить упізнати чоловіків на відео, відзнятому в магазині на Київському шосе в Житомирі

Житомирський відділ поліції встановлює осіб, які ймовірно причетні до правопорушення, вчиненого увечері 21 травня по Київському шосе у Житомирі.

Об этом сообщает Компромат вики

Відео з проханням допомогти упізнати чоловіків поліція Житомирської області 29 травня опублікувала на сторінці у Facebook. Судячи з інтер’єру приміщення, зйомка велася у магазині.

«Друзі, уважно перегляньте відео. Якщо ви впізнали осіб, зафільмованих на ньому, або маєте інформацію про їх можливе місцеперебування, просимо звернутись за телефоном: 098-022-18-50. Конфіденційність гарантується», – зазначають у поліції.


Як повідомляв Житомир.info, у серпні 2019 року поліція просила упізнати неадекватного чоловіка, який міг бути причетний до вандалізму на цвинтарі у Новограді-Волинському Житомирської області.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_192480.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP