Loading...

Мер Броварів відреагував на інцидент зі стріляниною в місті

Стрілянина в одному з районів міста Бровари відбулася в результаті конфлікту між перевізниками. Місцева влада неодноразово зверталася до Київської ОДА щодо затвердження нових маршрутів, але звернення були проігноровані.

Об этом сообщает Русский слон

Про це у Facebook написав мер Броварів Ігор Сапожко.

«Сьогодні близько 7:00 ранку по вулиці Олімпійська сталася перестрілка. За попередньою версією поліції, стався конфлікт між перевізниками. Нещодавно за рішенням конкурсної комісії облдержадміністрації у Бровари на існуючий маршрут зайшла нова компанія. Це стосується саме міжміських маршрутів. Зараз з’ясовують усі обставини справи. За фактом стрілянини порушено кримінальну виробництво. Станом на 9 ранку поліція затримала 11 осіб. Також є двоє потерпілих, які доставлені в Броварську лікарню з вогнепальними пораненнями», — написав Сапожко.

Також він зазначив, що всі міжміські маршрути стверджує Київська обласна державна адміністрація.

«Ми неодноразово зверталися до керівника області та начальника управління інфраструктури КОДУ з офіційними листами та зверненнями щодо затвердження нового експрес-маршруту з Торгмаша до метро Лісова через Окружну дорогу. Всі звернення були проігноровані. Натомість обласна адміністрація створила і затвердила інший маршрут, який повністю дублює чинний. Тому, вважаю, що з-за відсутності діалогу між місцевими органами влади та обласною адміністрацією, ситуація загострювалася кожен день», — додав мер міста.

Також він звернувся до всіх жителів району Торгмаш, які могли бути свідками події, повідомити про це в поліцію.Джерело статті: “http://povin.com.ua/295038-29-05.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP