Loading...

Україна пройшла пік коронавірусу: в НАНУ зробили обнадійливий висновок

Україна вже подолала пік захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

Об этом сообщает FLB

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Такий висновок робочої групи з математичного моделювання проблем, пов’язаних з епідемією коронавірусу, озвучив на прес-конференції віце-президент Національної академії наук України Анатолій Загородній (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Україна пройшла пік захворюваності на коронавірус

Україна пройшла пік захворюваності на коронавірус

За його словами, пік захворюваності припав на перший тиждень травня. У цей період фіксували близько 500 нових випадків COVID-19 щодня.

"Ми можемо бачити, що як раз пік зараз вже подолано, хоча схил досить пологий, але все ж ми виходимо на зменшення кількості хворих щодня", – зазначив віце-президент НАНУ.

Він додав, що фаза плато, яка тривала в перші два тижні травня, також пройдена. З 10 травня почалося загасання епідемії за більш оптимістичним сценарієм.

За прогнозами НАНУ, якби карантин в країні був введений всього на один тиждень пізніше, захворюваність була б вище в 3-4 рази.

Загородній наголосив, що до 25 червня кількість інфікованих в Україні може перевищити 29 тис., а кількість летальних випадків наблизиться до 1 тис.

Як повідомляв OBOZREVATEL, станом на 28 травня в Україні зафіксовано 22 382 випадки коронавірусу (COVID-19), з них 669 випадків летальні.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/ukraina-projshla-pik-koronavirusu-v-nanu-zrobili-obnadijlivij-visnovok.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP