Loading...

У Мережі показали затоплені вулиці Одеси після зливи

У Мережі показали затоплені вулиці Одеси після зливи

Свідки затоплених вулиць в Одесі публікують в Мережі фото і відео плаваючих машин і каналізацій, яка не витримує такої кількості опадів і просто повертає воду на дороги.

Об этом сообщает База компромата

Видання "Думская" повідомляє, що в Аркадії пристойно затопило очисні споруди. Всі каналізаційні стоки тепер стікають в море.

Машини, де можуть проїздять, але деякі вулиці поліції довелося перекрити, адже машини просто не можуть проїхати через настільки затоплені вулиці і глохнуть. Також видання зазначає, що за 5 годин на Одесі випала приблизно місячна норма травня.

Комунальники намагаються справитись з водою, але поки ситуація у місті не контрольована. Також через дощ у місті сталось чимало аварій, заблокований рух електротранспорту.


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/u-merezhi-pokazali-zatopleni-vulici-odesi-pislya-zlivi-1555413.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP