Loading...

США поновлюють санкції проти всіх об’єктів іранської ядерної програми

США поновлюють санкції проти всіх об’єктів іранської ядерної програми

Офіційний Вашингтон заявив про відновлення санкцій проти всіх об’єктів, пов’язаних з іранською ядерною програмою та попередив про це іноземні компанії, які досі продовжують співпрацю з Тегераном.
Про це йдеться в заяві державного секретаря США Майкла Помпео, оприлюдненій у середу.

"Сьогодні я оголошую про скасування виключень із режиму санкцій, що охоплюють усі ядерні проєкти Ірану, пов’язані зі Спільним всеохоплюючим планом дій (іранською ядерною програмою – ред.)", — заявив державний секретар США.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Він уточнив, що ці обмеження наберуть чинності через 60 днів. Цей термін, за його словами, забезпечить можливість іноземним компаніям та організаціям вийти з іранських ядерних проєктів.

Водночас, американська сторона продовжить на 90 днів виключення для взаємодії іноземних компаній з іранським атомним об’єктом у Бушері з метою збереження достатнього рівня безпеки на ньому.

Крім того, Помпео оголосив про введення санкцій проти двох керівників Організації з питань атомної енергії Ірану. У цьому зв’язку американська сторона пов’язує іранську організацію зі спробами поширити зброю масового знищення.

Як повідомлялося, США вийшли з іранської ядерної угоди в травні 2018 року. Водночас, інші учасники домовленості виступили за продовження дії угоди.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3034492-ssa-ponovluut-sankcii-proti-vsih-obektiv-iranskoi-adernoi-programi.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP