Loading...

Погано живуть: у Кабміні вирішили збільшити зарплати чиновникамВ Україні збільшать зарплати чиновників, підвищивши розмір окладу і скоротивши преміальну частину. В результаті 70% зарплат складе “голий” оклад, а премії будуть виплачувати щоквартально і щорічно.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це на засіданні Кабміну 27 травня заявив в.о. глави Нацагенства з питань держслужби Володимир Купрій.


“Завдання – спростити структуру зарплати. 70% повинен бути оклад, а 30% – премії, які будуть прив’язані до результатів роботи. Зараз є 13 елементів, 6 з яких змінні і залежать від керівництва”, – розповів Купрій.
Наскільки такий підхід дозволить збільшити зарплати, в Кабміні поки що не підрахували. При цьому прем’єрміністр Денис Шмигаль додав: разом з тим потрібно скоротити і кількість чиновників. В окремий період на держслужбі залишаються відкритими 29 тис. вакансій. Охочих працювати немає, але відомства повинні берегти бюджет в фонді оплати праці.


“Спочатку потрібно піднімати продуктивність, а потім вже і зарплати до рівня ринкових”, – заявив Шмигаль.Нагадаємо, члени ЦВК нарахували собі по 200-300 тис. зарплати за квітень, комітет ВРУ очікує на пояснення.


Джерело статті: “https://informator.press/pohano-zhyvut-u-kabmini-vyrishyly-zbil-shyty-zarplaty-chynovnykam/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP