Loading...

Звільнений Рябошапкою головний військовий прокурор Матіос будує кар’єрні плани

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
rbc


Анатолія Матіоса звільнили у вересні 2019 року з посади головного військового прокурора за наказом тодішнього генерального прокурора Руслана Рябошапки. Тепер стало відомо, чим Матіос займатиметься далі.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Анатолія Матіоса звільнили у вересні 2019 року з посади головного військового прокурора за наказом тодішнього генерального прокурора Руслана Рябошапки. Тепер стало відомо, чим Матіос займатиметься далі.

Колишній головний військовий прокурор Анатолій Матіос отримав ліцензію адвоката. Про видачу йому 15 травня свідоцтва адвоката повідомила пресслужба Національної асоціації адвокатів України.

Ліцензію Матіос отримав від Ради адвокатів Волинської області. Як зазначається у повідомлення Національної асоціації адвокатів, офіс Матіоса знаходиться у Луцьку, за адресою: вулиця Грушевського, 4а.

Нагадаємо, генерала-полковника Анатолія Матіоса у вересні 2019 року наказом міністра оборони України відкликали у розпорядження Міноборони з посади головного військового прокурора у Генеральній прокуратурі “у зв’язку зі службовою необхідністю”. При цьому його залишили на військовій службі.

Раніше ASPI news повідомляло, що народного депутата “Європейської Солідарності” Володимира В’ятровича викликали до суду у справі про нібито нацистську символіку дивізії СС “Галичина”. Також повідомлялося, що колишній кандлер ФРН Герхард Шредер різко висловився про посла України в Німеччині Мельника.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/zvilneniy-ryaboshapkoyu-golovniy-viyskoviy-prokuror-matios-budue-karerni-plani”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP