Loading...

МОЗ - за кордон на автомобілі виїжджати можна - авіарейси відновлять з 15 червня

Міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив на брифінгу, що українці можуть вільно виїжджати за межі країни на автомобілях.

Об этом сообщает Преступная Россия

«Якщо у вас є бажання поїхати в Білорусь або країни ЄС на автомобілі, то ви можете це зробити. На сьогоднішній день не існує ніяких обмежень», — сказав Степанов.

Він також заявив, що згідно з планом виходу з карантину, який затверджено урядом, авіасполучення планують відновити з 15 червня.

«Якщо ми говоримо про авіасполучення, то згідно з планом виходу з карантину, воно почнеться з 15 червня, але хочу нагадати, що при поверненні людини з іншої країни вона повинна піти на самоізоляцію, встановивши додаток «Дій вдома», і бути там 14 днів», — зазначив міністр.

  • Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко сказав, що у разі сприятливої епідемічної ситуації з 1 червня в Україні планується третій етап послаблення карантину. Зокрема, відновлять роботу басейни, спортзали, автошколи. Крім того, відновляться залізничні перевезення, а також робота міжобласного пасажирського автотранспорту.
  • «Укрзалізниця» вже почала продавати квитки на перші напрямки по Україні — на 5 поїздів Інтерсіті+ та на 9 нічних поїздів. З ранку 27 травня по всій країні відкрилися залізничні каси.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/44199-stepanov-ukrajinci-mozhut-vijizhdzhati-za-kordon-na-avto-aviaspoluchennya-z-15-chervnya”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP