Loading...

Трамп обіцяє «потужну» реакцію на дії Китаю щодо Гонконгу до кінця тижня

Про це він сказав на пресконференції в Білому домі, передає Reuters.

Об этом сообщает Слон РУ

Водночас ніяких подробиць Трамп не розкрив. На запитання журналістів, чи збирається президент накласти санкції на Китай, він відповів: «Ми зараз щось робимо. Я думаю, ви вважатимете це дуже цікавим. Але я не буду говорити про це сьогодні».

«Це те, про що ви почуєте … до кінця тижня. Я думаю, це буде дуже потужно», — зазначив Трамп.

Нагадаймо, 25 травня у Гонконгу люди вийшли на масову акцію протесту проти посилення влади материкового Китаю. Протести на території розгорілися з новою силою після оголошення Пекіном наміру ухвалити так званий закон про національну безпеку, який набуде чинності без його затвердження гоконзькою владою.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/tramp-obicyaye-potuzhnu-reakciyu-na-diyi-kitayu-shodo-gonkongu-do-kincya-tizhnya”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP