Loading...

На ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» готуються до початку нового сезону

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Об этом сообщает Редакция news

«У сезоні 2020 року сподіваємось успішно попрацювати. Свої корективи завжди вносять погодні умови. Звичайно, що на все це впливає і ціна цукру, а також складових, які потрібно вкладати в отримання хорошого врожаю», — розповідає Олександр Нікішин, заступник директора з питань сировини.

Варто додати, що кожного року підприємство активно співпрацює з сільгосппідприємствами-партнерами та намагається визначитись із кількістю посівних площ цукрового буряка.

Також, на ПрАТ «Гнідавський цукровий завод» переконані, що говорити про врожаї поки що зарано, адже на його врожайність впливає дуже багато чинників. Однак на цукровому заводі переконують, що готові переробити стільки сировини, скільки виростять підприємства-партнери.

Нагадаємо, експорт українського цукру в квітні скоротився більш ніж в 2 рази.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/na-prat-gnidavskij-cukrovij-zavod-gotuutsa-do-pocatku-novogo-sezonu”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP