Loading...

Гра з вогнем: До Києва їде емісар Трампа, домовлятись з Зеленським про таємну допомогу проти Байдена - ЗМІ

Судячи з прес-конференції шостого президента, равно віддалений баланс тримати він не буде: "наживка" вже заглочена, і Україна ризикує вляпатись у міжнародний скандал, як іноземна держава, що посміла влізти у внутрішню політику США

Глава США Дональд Трамп пришле до Києва свою людину, щоб попросити президента України Володимира Зеленського надати компромат на демократа Джозефа Байдена. Про це повідомляє ZN.ua, посилаючись на власні джерела, зазначають .

Об этом сообщает Слон

За інформацією видання, людина Трампа домагатиметься, щоб Україна подала запит про правову допомогу у Америки в рамках справи про “плівки Деркача”, на яких нібито зафіксовані факти корупції Байдена і п’ятого президента Петра Порошенка.

Також стверджується, що “гінцем” американського лідера буде не настільки відома людина як його адвокат Рудольф Джуліані, який знаходиться під пильною увагою демократів”.

Як повідомили джерела, американець повинен отримати відповідь президента Зеленського про те, чи готовий він підтримувати Трампа в боротьбі за президентське крісло, надавши компромат на Байдена.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/hra-z-vohnem-do-kyieva-ide-emisar-trampa-domovliatys-z-zelenskym-pro-taiemnu-dopomohu-proty-baidena--zmi-329435.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP