Loading...

Охоронця магазину у Самборі судитимуть за перешкоджання діяльності журналістів

Охоронця магазину у Самборі судитимуть за перешкоджання діяльності журналістів

У Самборі 35-річному охоронцю супермаркету «АТБ» оголосили підозру у перешкоджанні роботи знімальної групи телеканалу «Перший західний». Він не дозволив знімати у магазині сюжет про дотримання карантину і виштовхав журналіста. Тепер чоловікові загрожує штраф або арешт до шести місяців, обмеження волі до трьох років.

Об этом сообщает Moscow Post

Випадок трапився 17 квітня у райцентрі Самбір. Телевізійна група новинної редакції знімала сюжет і хотіла зайти у приміщення магазину. Однак охоронець не впустив їх всередину.

Журналіст Орест Дрималовський попередив охоронця про кримінальну відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності, однак той знехтував цим і виштовхав знімальну групу з магазину.

«Таким чином зловмисник перешкодив знімальній групі у складі журналіста та відеооператора у доступі до інформації та виконанні редакційного завдання – підготовці сюжету про дотримання у торгівельному закладі правил карантину», — повідомили у прес-службі поліції Львівщини.

Чоловіку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.171 (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів) КК України. Санкція статті передбачає штраф до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт до шести місяців, або обмеження волі до трьох років.

Завідувачка відділу інформаційних програм ТРК «Перший західний» Світлана Ровенчак розповіла ZAXID.NET, що журналісти звернулися у поліцію. Після інциденту слідчі опитали свідків, провели відтворення подій на місці.

«Взагалі в нас за час карантину є три таких випадки. Перший трапився в магазині «Насіння» в Кам’янці-Бузькій, де журналістку зачинили в магазині. Другий у Самборі, третій – у Львові, коли журналістів вигнали із перукарні та погрожували розбити відеокамеру у салоні-перукарні «Гламур» на пл. Соборній. Ми кожного разу зверталися у поліцію. Порушено три кримінальні провадження і зараз вони на різних етапах досудового розслідування», — розповіла Світлана Ровенчак.

За статистикою, торік в Україні за перешкоджання законній професійній діяльності журналістів було зареєстровано 190 проваджень. А за перший квартал 2020 року – вже 41 злочин.


Джерело статті: “https://zaxid.net/ohorontsya_magazinu_u_sambori_suditimut_za_pereshkodzhannya_diyalnosti_zhurnalistiv_n1502699”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP